کاربرد میکروچیپ هم مانند ردیاب آهنربایی است

ردیاب کوچک حیوانات به سادگی به حیوان نصب می شود و در صورت گم شدن او در کمترین زمان ممکن می توان حیوان را به خانه برگرداند. تنها راه حل رفع مقابله با این اتفاقات داشتن یک ردیاب است که به حیوان وصل می شود و صاحبش در تمام مدت می تواند رفت و آمد او را رصد کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی اقدامات لازم را انجام دهد.

داشتن یک ردیاب می تواند این نگرانی را مرتفع کند. با این وجود این نوع ردیاب مزایایی نسب به سایر مدل ها دارند – از جمله اینكه دارای عمر باتری طولانی تر و هزینه ماهانه بالاتری نسبت به سایر مدل ها هستند. ردیاب GPS شامل یک آنتن GPS و سایر سخت افزارهای مهم است که به دستگاه اجازه می دهد با استفاده از ماهواره های GPS مکان خود را در هر کجای دنیا پیدا کند. مهم ترین کاربرد ردیاب تعین موقعیت مکانی حیوان است. این کار نیاز به پشتیبانی دارد که در زمان خرید باید به این مسئله مهم توجه داشته باشید.

کار با ردیاب ها و همچنین ردیاب کوچک حیوانات مدل B22 اصلاً سخت نیست. البته برای این کار به یک سرور نیز نیاز است که پس از گذر زمانی مشخص باید آن را تمدید کرد. برای دریافت ویدئو نحوه استفاده و راه اندازی اختصاصی مینی بیاب باید QR Code روی محصول را اسکن نمایید. اگر شما یک حیوان خانگی دارید باید خانه ی خود را متناسب با حیوان خود در نظر بگیرید دقیقا مانند زمانی که شما یک کودک نوپا دارید. ⚠️در حالی که در جستجوی سگ گمشده خود هستید ، یک جی پی اس زیر پوستی برای پیدا کردن سگ شما کمکی نمی کند.

اگر اطلاعات تماس شما به روز نباشد ، در صورت گزارش یافتن سگ گمشده ، دیگر نمی توانید به آن دسترسی پیدا ردیاب حیوانات وحشی کنید. تنها راه ممکن برای استفاده از میکروچیپ زیر پوستی این است که کسی سگ شما را پیدا کند ، او را به دامپزشکی بیاورد و تراشه را بخواند. همین چند روز پیش بود که در میان استوری های اینستاگرام آگهی گم شدن سگی را دیدم که صاحبش برای پیدا شدنش ده میلیون تومان مژدگانی گذاشته بود. چنین آگهی هایی این روزها کم در کشور ما دیده نمی شود.