کامپوزیت دندان،برای شما مناسب است یا خیر؟

در صورتی که به دنبال روش مناسب جهت بهبود زیبایی دندان های خود هستید و یا کامپوزیت دندان انتخاب شماست، مطالعه ی این مقاله، اطلاعات لازم درباره ی این روش را به شما ارائه می دهد. همچنین خواندن مقالات مرتبط با ارتودنسی دندان، لمینت دندان، ایمپلنت دندان را به شما توصیه میکنیم. ارتودنسی بهتر است یا کامپوزیت؟ کامپوزیت دندان چگونه انجام می شود؟ امروزه در زمینه ی دندانپزشکی زیبایی روش هایی جهت برطرف کردن نقص های ظاهری دندان ها وجود دارد، که بسیاری از مشکلات ظاهری دندان ها را برطرف می کنند.

هم کامپوزیت دندان و هم ایمپلنت می توانند پیشرفت چشمگیری در لبخند شما (و در نتیجه اعتماد به نفس شما) به وجود آورند ، اما بین این دو درمان و اینکه چگونه آنها می توانند به نفع شما باشند تفاوت هایی وجود دارد. کامپوزیت ونیر به طور کلی نیاز به تراش دندان وجود ندارد و در صورت نیاز تراش بسیار کمتر از لمینت دندان است. شاید در رابطه با کامپوزیت دندان شنیده باشید.

میزان طبیعی به نظر رسیدن و زیبایی دندان های کامپوزیت شده با مهارت و ظرافت کار دست دندانپزشک ارتباط مستقیم دارد، به همین دلیل باید در انتخاب دندانپزشک دقت بسیاری داشته باشید. به هر حال چگونه کامپوزیتی را انتخاب کنیم که علاوه بر تناسب آن با جنس دندان هایمان، بیشترین زیبایی را صورت ما ببخشد؟ نوع منبع نور انتخاب شده میتواند تا حد زیادی بر روی میزان تطابق آن با رنگ خود دندان تأثیر بگذارد بنابراین در مورد رنگ انتخابی خود با هزینه ی کامپوزیت دندان نی نی سایت دندانپزشک مشورت کنید. از مصرف نوشیدنیها داغ، خصوصاً در روزهای اول بعد از باندینگ کردن دندانها، خودداری کنید.

رزین کامپوزیت مورد استفاده در باندینگ قابلیت تغییر شکل داشته و در سطح دندان به خوبی به شکل مورد نظر در میآید و سپس برای هماهنگی با دندان تراشیده و پولیش میشود. در واقع این سطح به بهتر چسبیدن ونیر کامپوزیت به دندان کمک زیادی می کند. کامپوزیت در واقع همان موادی است که برای پر کردن دندانها استفاده میشود. کامپوزیت های دندان نوعی مواد رزینی یا همان مواد خمیری می باشند که برای پر کردن دندان ها از آن ها استفاده می شود که این مواد می توانند نقش موثری در بهبود ظاهری دندان ها نیز داشته باشند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کامپوزیت ونیر 6 دندان دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.