گارانتی گوشین ایفون

در آیفون 8 بدنه از شیشه و فلز شد، کم کم اپل داشت به سندروم طراحی تکراری دچار میشد که سامسونگ در 4 سال اول عرضهی اسمارت فون دچار شده بود، اما بسیار سریع آنها آیفون x را وارد بازار کردند که از ناچ استفاده میکرد. به نظر میرسد در آیفون 13 که جدید ترین گوشی اپل 2021 است نیز طراحی ظاهری کمی تغییر داشته باشد و ناچ جای خود را به طراحی دیگری بدهد. این یعنی سنگینترین بازیها را میتوانید از اپ استور اپل دانلود کنید و بدون هیچ مشکلی بازی کنید. در آیفون 13 به احتمال از گوشی با حافظه 1 ترابایتی رونمایی میشود که انقلابی در صنعت موبایل است.

گارانتی گوشی آیفون فونات در آیفون 5 و آیفون 5S صفحه نمایش بزرگتر شد و چند میلی متر قطر آنها باریکتر شد. لبهها انحنا بیشتری داشتند، صفحه نمایش بزرگتر شده بود و نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی فونات حاشیه کمتری داشت. به منظور کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با خدمات موبایل کمک و ثبت درخواست تعمیرات یا مشاوره رایگان با شماره 02175147 تماس حاصل کنید. برای انجام این کار کافیست به صفحه ثبت درخواست آنلاین تعمیرات آیفون سایت موبایل کمک مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به آن رسیده شده و تعویض باتری آیفون شما با گارانتی و بهترین کیفیت انجام شود. برای این منظور درخواست تعمیر گوشی را در سامانه یا اپلیکیشن زودکمک ثبت کنید. با توجه به اینکه بیشتر از 1000 دلار برای خرید خود دستگاه هزینه صرف کردهاید، معامله چندان بدی هم به نظر نمیرسد؛ خصوصاً به خاطر اینکه هزینه تعمیر دستگاه درزمانی که خودبهخود ازکارافتاده را هم بهصورت کامل پوشش میدهد.

گارانتی اپل واچ چگونه تحت هر شرایط تعویض ال سی دی شکسته گوشی را با کمترین هزینه انجام دهیم؟ آخرین معیاری که برای انتخاب بهترین نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ به آن اشاره می کنیم، امکان بهینه سازی هزینه های تعمیرات موبایل سامسونگ در این نمایندگی ها است. مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان دارای گواهی نامه تخصصی از tuv اروپا (ایتالیا) می باشد که این اطمینان و تضمین را به شما عزیزان برای تعمیرات تخصصی دستگاه های سامسونگ خود می دهد که به بهترین نحو مشکلات دستگاه شما را رفع کند. اپل سعی دارد موبایلش برای عکاسی عالی باشد، به همین دلیل سعی کرده است تا از بهترین لنزهای دوربین استفاده میکند تا با آخرین تکنولوژی عکسهای واضح و شفاف بگیرید. اپل سعی میکند نوآوریهای بسیار زیادی را در طراحی گوشیهای خود به کار ببرد. یک سری از مشکلات و تعمیرات آیفون ها رایج تر از سایر موارد هستند و کاربران زیادی با آن ها رو به رو میشوند.

آیفون را با IMEI از کجا بررسی کنیم؟ ظاهر گوشی آیفون اپل تغییرات زیادی نکرده است اما میتوان به چند تغییر در طراحی اشاره کرد. سوماگر نماینده خدمات مشتری تصمیم بگیرد که دستگاه باید به اپل ارسال شود ، این شرکت قبض حمل و نقل را که قبلاً پرداخت شده است و در صورت لزوم مواد بسته بندی را برای شما ارسال می کند. آیفون را با IMEI از کجا بررسی کنیم؟ اپل برای بررسی IMEI دو سرویس دارد. در گذشته در جعبه آیفون میتوانستید شارژر، گوشی اپل آیفون، هندزفری، کابل، دفترچه راهنما، پین سوزنی سیم کارت و برچسب لوگو اپل را پیدا کنید. اما در حال حاضر در جعبههای اپل تنها گوشی، کابل، دفترچه راهنما و برچسب لوگو اپل وجود دارد. دکمهی هوم از مشخصات بارز گوشی آیفون است که در مدلهای قدیمی آیفون میتوانیم به صورت فیزیکی آن را ببینیم.