باغ بیشه (CBSLA) – یک زن مرده است و دوست پسر او است که به شدت مجروح پس از زن و شوهر کاهش یافت و از سوم داستان پنجره باغ بیشه صفحه اصلی شنبه شب.

پلیس گفت که آنها هنوز نمی دانند دقیق شرایط اطراف حادثه است.

“ما نمی دانیم که آیا یک مبارزه در داخل و آنها مجبور شدند از طریق یک پنجره و در را به سقف داد.” کارل براون از باغ بیشه اداره پلیس. “ما می دانیم هر دوی آنها بر روی پشت بام و در برخی از نقطه سقوط کردن سقف. تا آنجا که مبارزه ما نمی دانیم که اگر یکی تحت فشار قرار دادند و یا کشیده و…ما نمی دانیم که.”

31 سال داشت به سمت در حیاط بین دو خانه افسران گفت. این مرد 45) در همسایه حیاط خلوت و حمل و نقل به UCI مرکز تروما.

وجود دارد چند قطره خون در جلوی خانه. چوبی شاتر از داستان سوم پنجره از خانه که در آن پلیس بر این باورند که زن و شوهر از سقوط برداشته شد به عنوان شواهد.

“اتاقی گفت که او در داخل خانه و شنیده می شود این دو استدلال” ویتنی گفت. “او بیرون رفت و به دیدن دوست او خاموش بود که رفتن را ترک کنند. به عنوان او در مقابل خانه او شنیده استدلال و پس از آن او شنیده ام یک ضربه. او به طرف خانه و دیدم که مرد و زن هر دو به پایین بر روی زمین است.”

این مرد در بیمارستان بستری است با صدمات شدید. نه شده اند علنا شناسایی هر چند پلیس هم می گویند انسان دارای سه فرزند که آمد به خانه پس از اتاقی به نام آنها و به آنها بگویید که چه اتفاقی افتاده است.

“آره آنها به محله به اعتقاد من” گفت: Hiep Trinh یک همسایه. “قبل از آنها را در حال حرکت در من حدس می زنم ما شاهد صاحب خانه رفع این مکان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net