نگاه روزانه خود را در اواخر اخبار رویدادهای آتی و داستان خواهد شد که در مورد امروز صحبت کردیم:

1. “این باعث می شود قلب خود را گرم’ مردم با هم متحد شدند برای دوختن ماسک صورت برای بیمارستان های در حال اجرا به شدت کوتاه از تجهیزات حفاظت فردی به عنوان coronavirus تشدید بیماری همه گیر.

                                                                                                                                                                                                                       

2. یک پنجم از جهان مواجه مستند توسط سازندگان: کسب و کار پاکسازی خیابان ها و دور نگه داشتن مردم از یک دیگر مقامات امیدوارم که آنها می تواند سرعت گسترش این بیماری همه گیر.

3. تست اشتباهات فلج ما پاسخ AP بررسی نشان می دهد که یک سری از اشتباه در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از ایجاد بحرانی کمبود اعتماد آزمون coronavirus.

4. داوطلبانه در یک سانحه از شیوع ویروس با میلیون ها نفر ماندن در منزل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس موسسات خیریه که کمک به نیازمندترین افراد کشور در حال تلاش برای ارائه خدمات اساسی.

5. CORONAVIRUS UPENDS کمپین تم ویروسی همه گیر و ملت توفنده اقتصاد در حال تقلا تم هر دو احزاب سیاسی فکر می حمل آنها را به پیروزی در ماه نوامبر.

                                                                                                                                                                                                                       

6. ‘من یک مربی!’ متحده و کارفرمایان دستور داده اند که مردم را به ماندن در خانه و در نتیجه یک برنامه ریزی نشده آزمایش اجتماعی است که می تواند فشار بهره وری داخلی و آرامش است.

7. آیا ترغیب بازارهای جهانی بازارهای جهانی سهام و آتی سهام ایالات متحده پس از افزایش فدرال رزرو وعده حمایت به مبارزه اقتصادی.

8. یاد گیاه تا پایان عذاب جادوها برای صنعت ذغال سنگ دره تنسی قدرت نیروگاه در بهشت سوخته آن آخرین بار از زغال سنگ در ماه گذشته ترک مغلوب ساختن پیشی جستن قادر به ارائه یک وعده انتخاباتی.

9. وودی آلن خاطرات در نهایت منتشر شد ‘œApropos از هیچ چیز’� توصیف خود را تربیت و مشخصات بالا در امور عشق اما تیره می شود دفاعی به عنوان او به یاد می آورد خود را در رابطه با میا فارو و اتهامات او آزار دختر دیلن فارو.

10. که در آن نشانه های نقطه ای در بازی های المپیک توکیو دیرین عضو کمیته بین المللی المپیک می گوید AP که آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که این بازی برگزار خواهد شد در این تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im