‘100% را برای, چه خبر’: حتی پس از تنها مرحله در فیرفکس غارت مالک باقی می ماند, حمایت از جورج فلوید تظاهرات

لس آنجلس (CBSLA) — تنها مرحله در فیرفکس یک کفش کتانی معشوق بهشت است که تا به حال مشتریان مانند بوکس Floyd Mayweather و بازیکن NBA Devin بوکر یک پوسته خالی از خود را پس از غارت در طول ناآرامی های اخیر در لس آنجلس.

تظاهرات در 30 مه در واکنش به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس آغاز شده Pan Pacific پارک و گسترش به بورلی هیلز فیرفکس منطقه و بر روی لینک عنوان این جمعیت بزرگ شد. فروشگاه های همراه بازار مال فروشان درایو و ملروز بودند تخریب و غارت.

یکی از این فروشگاه بود و تنها مرحله. فیلم از هلی کوپتر 2 در آن شب نشان داد تنها مرحله امنیتی دروازه تا چند پا از زمین با ریختن آوار خارج از درب. در خیابان فراتر از آن ده ها تن از افسران پلیس را احاطه کرده معترضین که نشسته بر روی زمین است.

اما تنها مرحله صاحب سام Mobasseri از دست دادن او موجودی است که قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای تغییر واقعی در این کشور است.

“من می تواند از دست دادن $100,000 ارزش موجودی. من باید بیمه و من می تواند جایگزین همه آن محصول” Mobasseri گفت. “این بچه ها این نسل آنها در حال مطرح در نگاه به آنچه اتفاق می افتد و نمی تواند آنها را تغییر چشم انداز خود را, آنها تحت تاثیر قرار. نه تنها زندگی را از دست داده بودن اما چشم انداز از آنچه در آنها احساس نمی امن است.

“و این نیست که راه درست را به بیداری پایین خیابان و به جای داشتن کسی که محافظت از شما آن را انتخابی. به عنوان کسی که آنجا نشسته گفت: “سلام. این است که برای همه. ما همه برابر است.’ و تا آن زمان من در 100% را برای چه می گذرد, تا تاپیک 100% حقوق برابر در سراسر هیئت مدیره و نه بر اساس رنگ پوست خود را,” او گفت:.

بابی صدها صاحب صدها ابراز شبیه بیانیه است. طراح تیمی با Billionaire Boys Club برای جمع آوری پول برای زندگی مهم است.

فروشگاه های دیگر که نیز غارت شامل دور دو در ملروز, پرواز, باشگاه و عالی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de