100 کارکنان رفتن به هیندلی St باشگاه تعطیل

حداقل 100 کارکنان از سه محبوب هیندلی St نقاط داغ در حال تنظیم به اخراج در روز جمعه به عنوان جزئی از دولت فدرال جدید کروناویروس محدودیت را از عوارض آن.

جان حوصله صاحب Woolshed مرکز شهر و Blackbull گفت: محدودیت های جدید – که ممنوعیت داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر – باید او را مجبور به ایجاد دلخراش تصمیم به اخراج بسیاری از گاه به گاه کارکنان عمدتا bartenders بلکه پاک کننده و پرسنل تعمیر و نگهداری.

“این ممکن است به معنای از 150 (گاه به گاه کارکنان) … ما ممکن است قادر به نگه داشتن 50,” او گفت:.

آقای حوصله گفت: او از قبل هشدار داد کارکنان این هفته که کاهش کار بودند قریب الوقوع پس از بحران جلسه با تیم مدیریت.

Woolshed managers Jase Luth, owner John Meek, Alex Laughton and Andrew Chandler outside the Woolshed on Hindley St, preparing to let go of 100 staff. Picture: Matt Loxton
media_cameraWoolshed مدیران Jase Luth صاحب جان حوصله الکس Laughton و اندرو چندلر در خارج از Woolshed در هیندلی St, آماده به اجازه رفتن از 100 کارکنان. تصویر: مت Loxton

او انتظار می رود به ارسال نامه به تحت تاثیر قرار کارفرمایان فردا بعد از ظهر.

“ما برای ساخت یک عمر دوستی ما آنها را رزمندگان آخر هفته, و ما در حال رفتن به سعی کنید به نگه داشتن ما کارکنان کلیدی ، ما قادر به تجارت سودآوری” او گفت:.

“من ترجیح می دهم به سه ماه اما شما باید برای نگه داشتن خانه آتش سوزاندن در غیر این صورت شما از دست دادن تمام خود را مدیریت بالا.”

حوصله گروه هتل مدیر کل اندرو چندلر گفت: تاثیر کامل از محدودیت خواهد بود احساس کردم این آخر هفته.

“از آخر این هفته ما از ظرفیت 1250 (در Woolshed) به ظرفیت 100,” او گفت:.

آقای چندلر گفت: Blackbull ظرفیت شد 1300 در حالی که مرکز شهر می تواند متناسب با 1600 نفر است.

آقای حوصله گفت که او امیدوار خود را در سالن می تواند قادر به تقسیم به سه حوزه مجزا که به معنی آنها می تواند هر کدام 300 نفر در داخل اما او در انتظار مشاوره در این پیشنهاد است.

در ضمن استرالیا هتل ها ارتباط می گوید: مردم نباید از ترس رفتن به بارها و باشگاه ها و رستوران ها و مشوق مردم برای حمایت از کسب و کار نشان دادن.

AHA رئیس ایان هورن گفت: در حال حاضر-تلاش جنوبی استرالیا صنعت مهمان نوازی را فلج خواهد شد و حتی بیشتر – و برخی از کسب و کار نمی خواهد زنده ماندن – به عنوان یک نتیجه از قوانین جدید است.

“ما اعضای که گزارش 15 تا 20 درصد قطره از آخر هفته بود که قبل از این (محدودیت جدید معرفی شد)” او گفت:.

“در ادامه به لذت بردن از مهمان نوازی فوق العاده از جنوب استرالیا … نه فراموش خواهد کرد که دیدن آنها از نزدیک و برخی از آنها را نمی خواهد بود قادر به بازگشایی شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im