$10K سرقت از جوان اسکیت باز یخ’ آتش بازی جمع آوری کمک

آناهایم (CBSLA) — در حدود $10,000 به سرقت رفته بود از یک آتش بازی فروش در آناهایم در روز شنبه که سود برده جوان اسکیت باز یخ از ماتریس هماهنگ اسکیت.

در اطراف $10,000 به سرقت رفته بود از یک آتش بازی فروش در آناهایم در روز شنبه که سود برده جوان اسکیت باز یخ از ماتریس هماهنگ اسکیت.

در این سال نخستین بار است که گروه تا به حال به ثمر رساند آرزو تی ان تی ترقه مجوز پس از تلاش برای مدت پنج سال. ماتریس به دست آورده بیش از 60 ، 000 دلار و نیم خواهد بود ایشان. هر روز پول بود با دقت قرار داده میشه. اما کسب و کار پررونق بود در 4 تا هزاران دلار انباشت اشیاء بدست آمده تا پول نقد در جعبه. هنگامی که آن را تاریک کردم, کسی که در زمان استفاده از آن است.

“ما همه فریاد برای کمک به, اما این آتش بازی بودند تا با صدای بلند هیچ کس نمی تواند ما را بشنود گفت:” Kellie سارکوم, یک مادر است که با فروش. “ما در تلاش بودند به شماره گیری 911. من حتی نمی تواند از طریق دریافت کنید.”

سارکوم گفت: او پس انسان که پاره پاره 10000 دلار پول نقد را از مادر دیگری دست.

“این پرشهای فقط می خواهم به می آیند و همه چیز را به صورت رایگان,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که آنها می توانید پول را و آنها فقط می خواهند به سرقت از کودکان.”

مادران می گویند که دزد با سرعت دور در یک خانه سفید کامیون با پنجره های رنگی. پلیس به دنبال امنیت فیلم برای کمک به گرفتن هر کس پول را به سرقت برده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de