12 تایید موارد Coronavirus 1 مرگ در یوکایپا مرکز پرستاری

یوکایپا (CBSLA) — 12 نفر در یک مرکز پرستاری در کالیفرنیا آزمایش مثبت برای COVID-19 و ساکن یک دوم یوکایپا مرکز پرستاری ارائه علائم بیماری در انتخابات گفت: شنبه.

در آزادی مطبوعات, سان برناردینو مقامات بهداشت گفت که این شهرستان در حال کار برای تست همه کارکنان و ساکنان هر دو امکانات.

“این اولین بار است که به عنوان مثال ما تا به حال در شهرستان ما از متمرکز COVID-19 شیوع” گفت: اقدام County Health افسر دکتر ارین Gustafson. “شهرستان انجام خواهد داد همه چیز را در درون خود توانایی و قدرت برای به حداقل رساندن این فاجعه این همه گیر دارای پتانسیل برای ایجاد در جوامع ما. ما در حال آزمایش ساکنان و کارکنان از امکانات و همکاری با وزارت کالیفرنیا از سلامت بهداشت و درمان در ارتباط عفونت شعبه است.”

بیشتر: FDA چراغ سبز سریع Coronavirus آزمون است که می تواند نتایج در کمتر از 15 دقیقه

در روز پنج شنبه 89-سال-با زمینه مسائل مربوط به سلامت که یکی از این تاسیسات که در آن 12 نفر تست مثبت از سوی COVID-19.

در این مرحله مقامات نمی نامگذاری این تاسیسات که در آن شیوع رخ داده است.

ساکنان ابراز نگرانی های خود را در مورد دانستن به عنوان اطلاعات زیادی در مورد این حادثه به عنوان آنها می خواهم.

“من بسیار عصبی چون ما دور از شهر و بنابراین ما فکر کردیم که ما امن” گفت: آنجلا Chudy. “خانه بمانند. قطعا در خانه بمانند.”

مقامات بهداشت در حال ترغیب جامعه به عمل پیشگیری از تکنیک ها و مشاوره برای بهترین شیوه در این بیماری همه گیر.

“این شیوع یک سیگنال را به هر کسی که در شهرستان است که مصرف این بیماری همه گیر به طور جدی و مقاوم در برابر مطابق با بهداشت عمومی دستورات و رهنمودهایی که تهدید COVID-19 بسیار واقعی” Gustafson گفت. “ماندن در خانه به حداقل رساندن غیر ضروری تماس با دیگران و حفظ اجتماعی فاصله گرفتن از مردم حتی ما می دانیم و با آنها ما تماس منظم و مداوم تمرین بهداشت خوب است و ما امیدواریم که از ساخت به جلو از طرف دیگر این بیماری همه گیر.”

در یک بیانیه کتبی مقامات همچنین گفت: وجود یک مورد مشکوک به در منتون. معلوم نیست اگر آن را متصل به این حادثه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در coronavirus در سن برناردینو کانتی اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>