ساکرامنتو (سی ان ان/CBSLA) — مقامات تایید کرده اند که 14 آمریکایی ها بودند که تخلیه از یک کشتی کروز در سواحل ژاپن و پرواز بازگشت به ایالات متحده در اواخر یکشنبه شب و اوایل صبح روز دوشنبه آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

شهروندان آمریکایی موج و نگاه کردن از اتوبوس به عنوان آنها را ترک قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در Daikoku اسکله در فوریه. 17, 2020, یوکوهاما در ژاپن است. (گتی ایماژ)

بيماران در میان بیش از 300 شهروندان ایالات متحده حذف شده از الماس شاهزاده کشتی کروز است که لنگر انداخت کردن, ژاپنی, شهرستان بندر یوکوهاما و پرواز به پایگاه های نظامی در شمال کالیفرنیا و تگزاس با توجه به یک بیانیه مشترک روز شنبه از آمریکا ادارات امور خارجه و بهداشت و خدمات انسانی.

مقامات ایالات متحده اطلاع داده شد که 14 تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در طول روند تخلیه و پس از مسافر بود متحرك کشتی سازمان گفت. مسافران شده بود آزمایش دو تا سه روز قبل از تخلیه پرواز.

14 بیماران هیچ کدام از آنها هنوز نمایش داده می شود علائم بودند پرواز در انزوا.

مقامات هیئت مدیره Kalitta Air پرواز آمریکایی evacuees از الماس شاهزاده کشتی کروز پس از آن می رسد در پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland در فوریه. در 17 سال 2020 در سن آنتونیو. (گتی ایماژ)

“پس از مشورت با HHS مقامات از جمله کارشناسان از HHS دفتر دستیار وزیر برای آمادگی و واکنش وزارت امور خارجه تصمیم به اجازه می دهد که 14 نفر بودند که در انزوا و جدا از سایر مسافران و همچنان بدون علامت باقی می ماند در این هواپیما برای تکمیل روند تخلیه” این سازمان گفت.

یک پرواز چارتر حمل تخلیه آمریکایی وارد پایگاه نیروی هوایی تراویس در نزدیکی Fairfield, کالیفرنیا., حدود 11:28 بعد از ظهر یکشنبه. دوم وارد در پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland در سن آنتونیو تگزاس در 3:56 صبح دوشنبه.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از coronavirus بيماران در هر پرواز است. بقیه مسافران سرنشین دو پرواز بودند که از نزدیک تحت نظارت.

پس از پروازهای زمین هر مسافر که به توسعه علائم در پرواز و کسانی که در حال حاضر آزمایش مثبت خواهد بود و حمل و نقل به “یک مکان مناسب برای ادامه انزوا و مراقبت است.”

“هر که تبدیل به علامت منتقل خواهد شد به متخصص مهار منطقه که در آن آنها خواهد بود درمان” بیانیه ای گفت:.

یک عضو از خود دفاع نیروهای پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ و ماسک درایو یک اتوبوس حامل شهروندان آمریکایی از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در فرودگاه هاندا در فوریه. در 17 سال 2020 در توکیو ژاپن است. (گتی ایماژ)

باقی مانده مسافران باقی خواهد ماند و تحت قرنطینه برای 14 روز.

به گزارش آسوشیتد پرس در مجموع 454 کشتی کروز مسافران و کارکنان در حال آزمایش مثبت برای coronavirus از دوشنبه.

قبل از اعلام در مورد آلوده مسافران پرواز برخی از آمریکایی ها روی الماس شاهزاده گفت: آنها نمی خواهید به یک فرصت تخلیه برای ترس آنها خواهد بود موضوع را به عفونت ممکن است.

ساکرامنتو ساکن Matthew Smith CBS گفت: ساکرامنتو وابسته KOVR که او را به جای مقابله با مسائل در ژاپن از تخلیه شود و قرنطینه در ایالات متحده است.

“ما تصمیم گرفتیم ما را فقط در صورت هر چه عواقب اینجا جای افشای خودمان را به این وضعیت” اسمیت گفت. “این نوع از هیچ معنی ندارد اگر ما را بود از ترس این بود که افراد آلوده به همین دلیل است که آنها در حال رفتن به قرنطینه آنها را برای یکی دیگر از 2 هفته به پایین پرتاب کرده اند همه آنها را با هم”

اسمیت کاترین Codekas شد ملاقات با برخی از تعجب زمانی که او گفت که مقامات او و همسرش نمی خواهید برای رفتن با دیگر آمریکایی evacuees, KOVR گزارش شده است.

“آنها آمدند در اطراف دوباره و من گفتم:” نه ما نه رفتن “آنها بسیار صمیمانه آرزو ما شانس وجود دارد اما با یک نگاه از تعجب در چهره خود” Codekas توضیح داد.

یک هواپیما می رسد از ژاپن حامل شهروندان آمریکایی در حال تخلیه از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در پایگاه نیروی هوایی تراویس در فوریه. 16, 2020 در Fairfield, کالیفرنیا. (گتی ایماژ)

روز جمعه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) تایید کرد که در لس آنجلس آزمایشگاهی را در تست بیمارانی که در حال نشان دادن علائم شبه آنفولانزا برای coronavirus.

هفته گذشته یک قرنطینه تمام شده برای نزدیک به 200 آمریکایی evacuees که پرواز در از چین در شهر ووهان که در آن coronavirus اعتقاد بر این است که آغاز شده است. در گذشته تعداد 15 نفر در ایالات متحده تشخیص داده شده اند با کروناویروس از جمله 7 در کالیفرنیا.

با توجه به CDC coronavirus گسترش است از فرد به فرد از طریق تماس نزدیک معمولا در عرض 6 پا و عمدتا از طریق قطرات تنفسی هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس. مردم به احتمال زیاد اکثر مسری زمانی که آنها بیشترین علامتی.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de