14 ضرب گلوله در شیکاگو بیش از روز پدر آخر هفته

شیکاگو-چهارده نفر از جمله پنج کودک کشته شدند که بیش از 100 نفر به ضرب گلوله در یک موج از تیراندازی در شیکاگو بیش از پدر روز آخر هفته که تولید این شهر بیشترین تعداد قربانیان تیراندازی در یک آخر هفته این سال است.

در میان قربانیان بود 3 ساله که پلیس گفته بود به ضرب گلوله شنبه به عنوان او در یک ماشین با پدرش در جنوب Austin محله.

                                                                                                                                                                                                                       

پلیس گفت: پسر 27 ساله پدر شد, هدف در نظر گرفته شده که کسی اخراج عکس در خودرو نیست و همکاری با کارآگاه. رهبران جامعه در حال ارائه یک 10.000 دلار پاداش برای هر گونه اطلاعات در قتل است.

آخر هفته جوان دیگر قربانیان تیراندازی شامل 13 ساله که پس از اینکه به ضرب گلوله در گردن در حالی که تماشای تلویزیون در خانه و دو پسر سنین 17 و 16 کشته در جریان تیراندازی در روز شنبه.

سرپرست پلیس دیوید براون گفت: پلیس مشغول به کار شد سخت به پیگیری کردن کسانی که مسئول خشونت در شیکاگو مختلف جوامع است. او گفت: “œgangs اسلحه و مواد مخدر’� هستند موضوع مشترک در این تیراندازی.

‘œGood مردان در سراسر این شهرستان باید جشن با خانواده های خود در یک روز زیبا اما در عوض تعدادی از Chicagoans صرف خواهد شد و روز پدر عزادار از دست دادن فرزندان خود’� او گفت:.

در همه 102 نفر به ضرب گلوله در سراسر شیکاگو از جمعه شب تا شنبه صبح – بیشترین تعداد قربانیان تیراندازی در یک آخر هفته در این سال شیکاگو سان-تایمز گزارش داد.

خشونت می آید نزدیک به یک ماه پس از شیکاگو به حال خود مرگبارترین آخر هفته روز یادبود از سال 2015 به عنوان نه نفر کشته شدند و یکی دیگر از 27 زخمی در تیراندازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de