لس آنجلس (CBSLA) – اگر شما یکی از ده ها هزار نفر از تایم وارنر مشتریان در کالیفرنیا که تا به حال ادعا می کند که سرعت اینترنت شما می تواند واجد شرایط برای دریافت وام و اعتبار در آینده لایحه.

لس آنجلس دفتر دادستان منطقه پنج شنبه اعلام کرد که آن رسیده است یک $18.8 میلیون دلار حل و فصل در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر تایم وارنر کابل شد منشور طیف برای حدود 170,000 مشتریان دریافت که کاهش سرعت اینترنت از این شرکت ادعا ارائه شده در آن تبلیغات گمراه کننده.

فایل — تایم وارنر کابل ستاد دیده می شود در Columbus Circle, on May 26, 2015 در شهر نیویورک است. (گتی ایماژ)

منشور ارتباطات خریداری تایم وارنر کابل در مارس 2016. منشور سپس تبدیل به اطراف و مارک تایم وارنر کابل اینترنت و خدمات تلویزیون به عنوان طیف.

طرح دعوی در دادگاه, اما, امر تنها به مشتریانی که در زمان حال وارنر اینترنت از سال 2013 تا 2016 خریداری.

تایم وارنر با استفاده از “تبلیغات گمراه کننده شیوه برای فریب مصرف کنندگان به پرداخت هزینه برای اینترنت با سرعت بالا خدمات این شرکت می تواند ارائه نشده و ابتدا در سال 2013” دا را در انتشار اخبار گفت.

مشتریان را تحت تاثیر قرار خواهد شد به طور خودکار به دیدن هر یک از $90 یا 180 دلار اعتبار خود را در طیف لایحه ظرف مدت 60 روز دا را گفت. مشتریان که داده شد منسوخ مودم از تایم وارنر دریافت خواهد کرد $90 اعتباری در حالی که کسانی بودند که هر دو داده از رده خارج مودم با پرداخت هزینه بالاتر-سرعت اینترنت دریافت خواهد کرد $180 اعتباری.

DA دفتر گفت: این بزرگترین اعاده تا کنون در حمایت از مصرف کننده دعوی در دادگاه.

“این تاریخی حل و فصل در خدمت به عنوان یک هشدار به تمام شرکت های در کالیفرنیا است که شیوه های فریبنده بد برای مصرف کنندگان و بد برای کسب و کار” L. A. County دا جکی Lacey نوشت: در بیانیه ای.

بعلاوه همه طیف مشتریان اینترنت در کالیفرنیا که همچنین طیف تلویزیون ارائه خواهد شد سه ماه رایگان از پی اس. کسانی که طیف تلویزیون ارائه خواهد شد طیف انتخاب یک جریان خدمات.

منشور طیف ارائه شده CBS2 با این بیانیه به شرح زیر:

“ما خوشحالیم که رسیده این فصل با کالیفرنیا در مورد برخی از تایم وارنر کابل شیوه تبلیغات در کالیفرنیا قبل از ما 2016 ادغام. ما همکاری به طور کامل در این بررسی باید حل و فصل این موضوع به صورت جامع و این صراحت نه پیدا و نه پذیرش مسئولیت. منشور ساخته شده است و همچنان به سرمایه گذاری های قابل توجهی بهبود خدمات اینترنت در سراسر کشور از جمله بالا بردن سطح ورود سرعت گل سرسبد ما خدمات به 200Mbps و راه اندازی طیف اینترنتی فرفره. ما مشتاقانه منتظر ادامه ارائه بهترین اینترنت, تلویزیون, موبایل, صوتی و ارسال محصولات و خدمات به ما کالیفرنیا مشتریان است.”

برای خواندن کامل حکم اسناد اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im