لانگ بیچ (CBSLA) — معاون رئیس جمهور مایک پنس کرد که 19 خدمه و دو مسافر روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده کشتی کروز را آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

از تقریبا 3500 مسافر در کشتی 46 مورد آزمایش قرار گرفتند. بیست و یک آمد مثبت است.

“من می خواهم برای تست همه و آزمون من مطمئن گفت:” مونیکا Achter, یک مسافر روی عرشه کشتی. مواد غذایی در حال تحویل به staterooms و مسافران خواسته شده است که به نگه داشتن درهای خود را بسته است.

یک مسافر در همان کروز بود در کالیفرنیا برای اولین بار تایید مرگ ناشی از این ویروس: 71 ساله از شمال کالیفرنیا.

مربوط به: مسافران کشتی کروز در معرض خطر پس از اولین Coronavirus مرگ گزارش شده در کالیفرنیا.

با توجه به CDC مرد تا به حال فقط در بازگشت از مکزیک روی شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در سمت چپ سان فرانسیسکو در مه 11, متوقف شد, و در چهار پورت در مکزیک و سپس بازگشت به سان فرانسیسکو, مارس 21.

او و بسیاری از دیگر مسافران را خاموش کردم اما کشتی 62 دیگران در خطر ابتلا به عفونت باقی مانده در هیئت مدیره به کروز به جزایر هاوایی. کشتی متوقف شده در چهار پورت وجود دارد.

چهارشنبه شب که در کشتی نشسته لنگر انداخت در سواحل شمال کالیفرنیا تا مسافران و خدمه مورد آزمايش قرار COVID-19.

در بیانیه صادر شده چهارشنبه شب از شاهزاده Cruises یک سخنگو گفت: “در فراوانی از احتیاط این مهمانان و بالقوه دیگر نزدیک خدمه مخاطبین خواسته شده است به ماندن در staterooms تا زمانی که نمایش ما پردازنده های پزشکی تیم است. ایمنی و سلامت و رفاه ما مهمانان و خدمه است که همیشه اولویت اول ما است.”

کسانی که آزمون بعد برگشتم مثبت برای 21 نفر از کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند.

روز جمعه رئیس جمهور تهمت بازدید CDC و قدردانی از سازمان ها کار می کنند. او اظهار داشت: در وضعیت سرنشین همانند شاهزاده و گفت که او فکر کرد که این کشتی باید اقامت در سواحل در حال حاضر.

“من می تواند تمایل به می گویند ترک همه در کشتی برای یک دوره از زمان,” او گفت:.

هر دو دولت و مقامات فدرال شده اند کار بر روی یک طرح به مسافران گرند شاهزاده خانم به غیر بندر تجاری این آخر هفته. پنس نشان داد برخی از 3,500 مسافران به اقامت در کشتی تحت قرنطینه.

مرتبط با: 4 کشتی کروز مسافران گرفته شده به بيمارستان منطقه به صورت غیر Coronavirus بیماری های مرتبط با

سیزده موارد تایید شده اند در L. A. شهرستان و ایالات متحده آمریکا در مرگ و میر افزایش یافته و به 17 به عنوان دو نفر در فلوریدا درگذشت از این ویروس در روز جمعه.

Newsom به نام a State of Emergency جمعه “را به منابع اضافی در دسترس رسمی اورژانس اقدامات در حال حاضر در جریان است در سراسر چندین سازمان های دولتی و ادارات و کمک به دولت آماده شدن برای گسترده تر گسترش COVID-19” با توجه به دفتر خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de