پرتلند سنگ — پلیس در پورتلند, اورگان, بازداشت یک نفر پس از گزارش می دهد که یک گلوله شلیک شد و یکشنبه شب در نزدیکی که در آن هزاران نفر از مردم تبدیل شده اند از شبانه برای تظاهرات در این شهر تبدیل شده است که مرکز ملی ناآرامی بیش از جورج فلوید مرگ است.

پلیس گفت که آنها تا به حال نه در واقع قربانی پس از تیراندازی گزارش حدود 7:30 p. m. در Lownsdale مربع پارک در مرکز شهر و آن روشن نیست اگر حادثه شد متصل به تظاهرات.

                                                                                                                                                                                                                       

پلیس ساخته شده چندین اطلاعیه گفتن مردم نه به تداخل با ادامه تحقیقات به عنوان معترض بودند دوباره تبدیل در این ایالت در شهر دوشنبه شب پس از یک تعطیلات آخر هفته از تظاهرات.

پورتلند شاهد تظاهرات شبانه برای دو ماه پس از فلوید کشته شد در مینیاپولیس است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند برای توقف ناآرامی اما دولت و مقامات محلی می گویند که آنها در حال ساخت وضعیت بدتر است.

مقامات اعلام شورش در اوایل صبح روز یکشنبه. معترضان نقض حصار اطراف شهر فدرال دادگاه ساختمان که در آن ایالات متحده عوامل مستقر شده اند. معترضان همچنان در خیابانها گذشته 2:30 صبح تشکیل خطوط عبور از تقاطع ها و نگه داشتن موقت سپر به عنوان پلیس گشت و بسته بلوک های مجاور این منطقه است. پورتلند پلیس می گویند که آنها بازداشت شش نفر.

در ساعت منجر به شورش اعلامیه هزاران نفر از مردم در راهپیمایی, از طریق بخش هایی از این شهر است. معترضان متوقف شده خارج از مرکز شهر هتل که در آن ماموران فدرال ماندن شعار ‘œFeds رفتن به خانه’� و فریاد به نام از افراد کشته شده توسط پلیس.

در طول تظاهرات جمعه شب ماموران فدرال بارها و بارها شلیک گاز اشک آور به شکستن rowdy تظاهرات که در ادامه به اوایل صبح شنبه. مقامات می گویند که شش فدرال افسران مجروح شدند و یک نفر دستگیر شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net