2 بنفیکا بازیکنان مجروح زمانی که اتوبوس با ضربه سنگ

لیسبون, پرتغال-دو بنفیکا بازیکنان مجروح شدند که سنگ پرتاب کردند پرتغالی فوتبال باشگاه اتوبوس در بزرگراه پس از این تیم به یک برگزار شد 0-0 قرعه کشی توسط توندلا.

بنفیکا گفت: آلمان هافبک جولیان Weigl و صربی جناح Saketh Zivkovic بودند اصابت گلوله شیشه ای زمانی که اتوبوس بود سنگسار در بزرگراه A2 در روز پنج شنبه. میزان صدمات خود را خواهد شد اما این باشگاه گفت: آنها به بیمارستان منتقل da Luz ‘œas یک ماده از احتیاط.’�

                                                                                                                                                                                                                       

این تیم در بازگشت از ورزشگاه از نور به خود پیچیده است. این باشگاه را محکوم کرد حمله به عنوان یک “œcriminal سنگسار” و قول داد که برای کار با مقامات برای شناسایی کسانی که مسئول.

Weigl که شروع به بازی بنفیکا پیوست و در ژانویه از بوروسیا دورتموند. Zivkovic یک صربستان بین المللی بازی نمی کند.

تصاویری از اتوبوس منتشر شده توسط پرتغالی ورزشی روزانه بوله نشان می دهد آسیب در مکان های مختلف. یک سنگ نفوذ شیشه ای و نشان داده شد در راهرو با ذرات شیشه ای پهن کردن در مورد.

قرعه کشی به این معنا بود که بنفیکا فرصت از دست رفته را آشکار منجر پرتغالی لیگ در این تیم در اولین بازی پس از رقابت متوقف شد نزدیک به سه ماه پیش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

برای مطابقت با هزاران نفر از روسری با باشگاه قرمز و سفید رنگ قرار داده شد روی صندلی در این ورزشگاه از نور به نمایندگی از بنفیکا به عنوان طرفداران این باشگاه بازگشت و به اقدام یک روز پس از رقیب پورتو را از دست داد در Famalicão 2-1 در بازی برگشت.

                                                                                                                                                                                                                       

نتایج چپ باشگاه با 60 امتیاز با نه دور باقی مانده است. پورتو که دارای مزیت در سر-به-سر tiebreaker حال انجام یک نقطه رهبری از قبل از همه گیر.

این سومین بار متوالی قرعه کشی برای دفاع از قهرمانان و دوم در خانه است. بنفیکا نشده برنده در چهار مستقیم مسابقات در ورزشگاه در نور در تمام مسابقات.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de