2 نماینده از شهرستان ریورساید تست مثبت برای COVID-19

ریورساید (CBSLA) — دو معاونین کلانتر در شهرستان ریورساید باید آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن تعداد کل نمایندگان شناخته شده اند که آزمایش مثبت به سه.

“من صحبت کرده اند به همه آنها و آنها در روحیه خوبی هستند و دوره نقاهت” گفت: Riverside County Sheriff چاد بیانکو. علاوه بر این بیانکو گفت: این شهرستان تا به حال یک زندانی نیز تست مثبت برای coronavirus مارک شهرستان اولین زندانی مورد.

“زندانی شد علامتی چند روز پیش. او بلافاصله جدا شده و تحت درمان توسط کادر پزشکی,” او گفت:. “زندانی بود بسیار محدود تماس با زندانیان دیگر. آنها جدا شده و هیچ یک از آنها علامتی در این زمان است.”

بیانکو گفت: هر زندانی که تا به توسعه علائم جدا شده و تست شده است.

“ما یک برنامه استراتژیک در محل به انجام همه چیز ممکن است به صفحه نمایش جدا تشخیص و جلوگیری از هر گونه پتانسیل گسترش در حالی که در بازداشت,” او گفت:. او همچنین اشاره کرد که این بخش افزایش تمیز کردن داخل زندان و اشاره کرد که کارکنان و همچنین پرسنل پزشکی را عرضه کافی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs).

بیانکو گفت: این بخش دارای یک طرح در محل در صورت وجود شیوع در میان کارکنان زندان یا زندانی اما از افشای جزئیات.

“بر خلاف سایر حوزه های قضایی, من به هیچ وجه قصد پیشگیرانه آزاد کردن زندانیان از ترس چیزی ممکن است یا نه ممکن است اتفاق می افتد,” او گفت:. “من به شدت احساس می کنند که زندانیان ما باقی مانده در بازداشت برخواهد داشت خطر بسیار بیشتری برای ایمنی از خطر این ویروس به شمار به آنها را در حالی که آنها در بازداشت هستند.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im