2 ex-Wirecard مدیران, بازداشت سابق مدیر عامل در بازداشت

برلین-دو بیشتر مدیران سابق در ورشکسته آلمان شرکت پرداخت Wirecard دستگیر شده بودند روز چهارشنبه در تقلب و رسوایی که به ارمغان آورد یک بار فن آوری ستاره و سابق خود را از مدیر عامل گرفته بود دوباره به زندان پس از پرونده او را گسترش یافت دادستان گفت.

این دو به تازگی بازداشت مدیران سابق شرکت رئیس امور مالی تا پایان سال 2017 و آن رئیس حسابداری, مونیخ, دادستان آن Leiding گفت. او را شناسایی و آنها را تنها به عنوان L. E. von به ترتیب در نگه داشتن با قوانین حفظ حریم خصوصی.

                                                                                                                                                                                                                       

پرونده سابق مدیر عامل مارکوس براون گسترش یافت و دادگاه دستور داد او را نگه داشته و در بازداشت Leiding گفت. براون برای اولین بار بازداشت در ماه گذشته به ظن دستکاری در بازار و جعل نتایج مالی و سپس با قید وثیقه آزاد شد. یک چهارم سابق اجرایی رئیس یک شرکت تابعه در دبی دستگیر شده بود در اوایل ماه جولای.

Wirecard زمینه برای حفاظت از طلبکاران از طریق عجز از پرداخت دیون اقدام در ژوئن 25 بعد از مدیران پذیرفته شده است که 1.9 میلیارد یورو ($2.2 میلیارد دلار) بود که به عنوان نماینده ایران با اعتماد حساب در فیلیپین احتمالا وجود نداشت. این شرکت گفته است که بررسی دامنه کسب و کار خود را اداره پرداخت های منطقه ای از طریق اشخاص ثالث یک منبع عمده ای از سود و چگونه است که کسب و کار در حال انجام است.

Leiding گفت: دادستان بر این باورند که چهار مظنون دستگیر و همراه با دیگران, توافق در سال 2015 به باد Wirecard ترازنامه توسط faking درآمد حاصل از کسب و کار با به اصطلاح شخص ثالث acquirers و آن را جذاب تر به سرمایه گذاران بالقوه.

‘œIn واقعیت روشن بود به متهمان تا پایان سال 2015 در آخرین که Wirecard از دست دادن کلی پول با خود واقعی کسب و کار’� او به خبرنگاران گفت:. متهمان آغاز مذاکرات که منجر به بانک ها در آلمان و ژاپن – همراه با دیگر سرمایه گذاران hoodwinked با بیش گلگون سالانه حساب – ارائه برخی از 3.2 میلیارد یورو و در مجموع Leiding گفت. این moneyis احتمالا از دست داده و در حال حاضر که این شرکت ورشکسته است او اضافه شده است.

Leiding شکستن نمی پتانسیل اتهامات عنوان شده علیه فرد مظنون اما گفت که آنها عبارتند از تقلب و نقض اعتماد ارائه اطلاعات نادرست و دستکاری در بازار.

این Wirecard افتضاح به پرسش های مطرح شده در مورد اثربخشی آلمانی مقررات مالی و در مورد کسی که در دولت می دانست که چه زمانی. آن مشاهده شده است به عنوان یک شکست برای سرمایه گذاری و تلاش برای ترویج این کشور به عنوان یک پایه برای شرکت های خدمات مالی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de