ایالات متحده از خدمات اعضای کشته شدند روز شنبه پس از یک درگیری شکست در افغانستان مقامات بگویید رادیو فردا. یک مقام دولتی در شرق افغانستان گفت: CBS اخبار از حادثه رخ داده در منطقه شیرزاد این ولسوالی ها.

مابرای-سخنگوی سرهنگ سانی لگت در بیانیه ای گفت که “پس از تکمیل یک کلید-رهبر نامزدی در مرکز ولسوالی فعلی گزارش نشان می دهد یک فرد در یک افغان مدرسه را آتش ترکیب آمریکا و نیرو های افغان با یک مسلسل.”

شش دیگر ایالات متحده خدمات اعضای زخمی شدند. آنها در حال دریافت مراقبت های پزشکی در ایالات متحده تسهیلات لگت گفت.

روند اخبار

“ما هنوز در حال جمع آوری اطلاعات و علت یا انگیزه این حمله مشخص نیست در این زمان” در این بیانیه اضافه شده است. “این حادثه در دست بررسی است.”

یک نظامی ایالات متحده رسمی نیویورک تایمز گفت وجود دارد در افغانستان تلفات به عنوان به خوبی. تعداد تلفات مشخص نیست. افغان رسمی رادیو فردا می گوید سه Afgahn کماندوهای زخمی شدند.

تخمین زده می شود وجود دارد بیش از 10000 نیروهای ایالات متحده در افغانستان است. رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا روز سه شنبه گفت ایالات متحده “کار در نهایت به پایان امریکا طولانی ترین جنگ و آوردن نیروهای ما در بازگشت به خانه.”

آقای ترامپ گفت: “مذاکرات صلح در جریان است” و او گفت: آن را “تابع” از ارتش آمریکا “برای خدمت به کشورهای دیگر به عنوان سازمان های اجرای قانون.”

این است که در حال توسعه داستان. آن را به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de