200 جمع آوری برای Juneteenth رعایت در نپرویلل

حدود 200 نفر در راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق مرکز شهر Naperville جمعه به منظور بالا بردن آگاهی در مورد خشونت پلیس, جرم, حبس و اهمیت Juneteenth.

متنوع جمعیت شروع به جمع آوری حدود 3 بعد از ظهر در نزدیکی هزاره Carillon برای “Naperville دفاع از سیاه زندگی” رویداد بود که سازمان یافته توسط یک گروه از افراد جوان است.

                                                                                                                                                                                                                       

Zoe بعد گفت که او و دیگر سازمان می خواست به تظاهرات در روز جمعه در بخشی بنابراین افرادی که غافل از Juneteenth می تواند اطلاعات در مورد تعطیلات که سالگرد آن روز که آخرین برده آموخته از خود رهایی — 19 ژوئن 1865.

و در حالی که Juneteenth شد و یک گام مهم رو به جلو 17-year-old Naperville است و می گوید: “ما هنوز هم می خواهید به نشان می دهد که عدالت نیست دست آمده است. ما می خواهیم به ادامه مبارزه برای عدالت است.”

بسیاری از شرکت کنندگان در نشست در این زمینه به گوش روز و دیگران صحبت قبل از مارس. در طول ماه مارس انجام آنها در خانه علائم و شعار شعار.

Indya اسمیت-جانسون گفت که او معتقد است این اعتراضات ادامه خواهد داد تا زمانی که پیشرفت ساخته شده است. 18-year-old Naperville است و می گوید او می خواهد برای دیدن پلیس اصلاحات و جامعه و تغییر فرهنگی است.

“من می خواهم برای دیدن بیشتر رای گیری اتفاق می افتد در شهرداری ها” اسمیت-جانسون گفت. “اگر ما در واقع رای دادند و به کسانی که انتخابات ما در واقع واقعی تغییر دهید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de