2020 BNP Paribas Open لغو نگرانی از Coronavirus گسترش

INDIAN WELLS (CBSLA) — 2020 BNP Paribas Open لغو شده است به دلیل نگرانی در مورد ادامه گسترش این رمان coronavirus دهندگان یکشنبه اعلام کرد.

مربوط به: رودخانه مقامات بهداشت با استناد به محلی به دست آورد COVID-19 مورد اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی

این شهرستان ریورساید عمومی وزارت بهداشت در اوایل روز شنبه اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی برای Coachella Valley پس از تایید محلی به دست آورد مورد این ویروس همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

اعلام درخواست برگزارکنندگان مسابقات تنیس, برنامه ریزی برای شروع دوشنبه به ارزیابی مجدد خطرات بالقوه در حال حرکت رو به جلو است.

“به عنوان یک نتیجه 2020 BNP Paribas Open, برگزار خواهد شد در این زمان با توجه به نگرانی های اطراف coronavirus و ایمنی از شرکت کنندگان و شرکت کنندگان در این مراسم است. این است که به دنبال راهنمایی از متخصصان پزشکی و مراکز کنترل بیماری ها (CDC) و ایالت کالیفرنیا” بیانیه ای در وب سایت این رویداد جزئیات در قسمت.

“وجود دارد بیش از حد بزرگ است یک خطر در این زمان به بهداشت عمومی از شهرستان ریورساید منطقه در برگزاری یک گردهمایی بزرگ از این اندازه” گفت: دکتر دیوید Agus استاد پزشکی و مهندسی پزشکی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. “این است که نه در جهت منافع عمومی از طرفداران بازیکنان و مناطق همجوار این مسابقات به ادامه. ما همه باید به هم پیوستن برای محافظت از جامعه از شیوع کروناویروس.”

مارتین Massiello معاون اجرایی رئیس جمهور & مدیر عامل افسر آیزنهاور سلامت گفت: این سازمان قدردانی “از موضع فعال برگزارکنندگان مسابقات در حال مصرف برای اطمینان از سلامت و ایمنی است.”

مدیر مسابقات تامی هاس گفت: او نا امید شده بود با تصمیم اما به بهداشت عمومی و ایمنی بود از “اهمیت نمیدهد.”

هر کسی که خریداری بلیط به طور مستقیم از مسابقات ممکن است درخواست بازپرداخت را انجام دهید برای سال 2020 و یا مسابقات و یا اعتباری برای 2021 مسابقات از طریق وب سایت سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im