2020 C-Suite جایزه آفرین

Mason Awtry

ماسون Awtry


ماسون Awtry
بنیانگذار و رئیس جمهور
Rightsize تسهیلات نپرویلل
معرفی شده توسط: Rob Kubiak, Wurkwel سرمایه گذاری

ماسون Awtry است اجرایی رهبر متمرکز بر استراتژی فرآیند پاسخگویی و نتایج.

او مربیان بی شماری از اعضای شرکت های عامل در نمونه کارها از شرکت او در عمل بر اساس مداوم. در حوادث اخیر او شده است به طور منظم به میزبانی و حمایت های مجازی آموزشی و جلسات طوفان مغزی و کمک به شرکت ها از جمله خود داخلی نیروی کار در حال آماده شدن برای برگشت به کار پست-همه گیر.

Awtry است که همیشه با تمرکز بر منحصر به فرد ترکیب کسب و کار با پایه در محیط زیست مسئولیت تطبیقی استفاده مجدد و فرهنگ تغییر طرح.

Karen J. Ayala

Karen J. آعئلا


Karen J. آعئلا
مدیر اجرایی
DuPage County Health Department ویتون
معرفی شده توسط: ایرنه اونیل

کارن آیالا بهداشت حرفه ای در سال 1998 آغاز شد و پس از مشغول به کار در خدمات مستقیم, اواسط سطح نظارت و سطح ارشد رهبری در تمام بهداشت عمومی تجربه است.

با توجه به همه گیر او گرفته COVID-19 شاخ توسط شرکت ارسال گسترده ایمیل نگه داشتن کارکنان و جامعه تا به امروز در بخش تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

آیالا شناخته شده است به یک دلسوز همدلانه رهبر هر دو در DCHD و در کل جامعه است.

Scott Block

اسکات بلوک


اسکات بلوک
مدیر اجرایی
مک هنری کشور سلامت روان مدیره دریاچه کریستال
معرفی شده توسط: شکایت Dobbe-Leahy, Dobbe Marketing & PR Inc.

.
در شش سال Scott بلوک منجر شده McHenry County سلامت روان مدیره او بهبود ارتباطات تشکیل ائتلاف هماهنگ حوادث و بسیج منابع در این شهرستان به صورت موثر و در دسترس است.

او همچنان گرد هم آوردن مردم به درک و پذیرفتن اهمیت سلامت روان پشتیبانی محلی و جوامع اطراف.

بلوک یک پیشگامی و یک عامل تغییر که با این نسخهها کار خستگی ناپذیر برای تقویت عمومی و خصوصی سلامت روان پشتیبانی می کند.

Mary Davenport

مریم Davenport


مریم Davenport
رئیس جمهور
TransTech آن نیروی انسانی ایتاسکا
نامزد دریافت جایزه توسط کارن Goldner زنان مرکز توسعه کسب و کار

مریم داونپورت داستان با تمرکز بر پشتکار. در حال رشد در یک خانواده با هشت بچه در شیکاگو سمت جنوب آموخته است او در اوایل به مبارزه را به علامت خود را.
او ادامه می دهد که ذهنیت به عنوان یک زن در نیروی کار است.
در اوایل زندگی حرفه ای اش او مرتهن خانه خود را به خرید و اجرای یک مبارزه آن کسب و کار در سال 2002 در حالی که بالا بردن دو بچه های کوچک که عهد به او چه می توانید انجام دهید زمانی که ریسک بالا هستند.
نیمکت راحتی نمی تواند این را انجام داده اند و بدون او تیم با استعداد و بلند پروازانه تیمی که به او کمک کرد ایجاد رونق کسب و کار موفق.

Tim Helenthal

تیم Helenthal


تیم Helenthal
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل
ملی ون خطوط بریدگویو
نامزد دریافت جایزه توسط جری کلارک

شروع با شرکت 25 سال پیش تیم Helenthal است مدیر عامل و رئیس ملی برگزاری شرکت ، شرکت مادر بردویو بر اساس ایالتی تکان دهنده ملی خطوط ون و ملی حمل و نقل شرکت.
او فرض این موقعیت در ژانویه سال 2020 پس از گذراندن هفت سال به عنوان شرکت رئیس جمهور و COO.
Helenthal با تمرکز بر توسعه خود را رهبران و قهرمانان کارمند تیم اختصاص داده شده به حفظ شهرت یک شرکت قابل اعتماد است که ارزش مشتریان خود است.

Melissa Kehl

ملیسا کهل


ملیسا کهل
رئیس جمهور و صاحب
Rieke دفتر داخلی الگین
نامزد دریافت جایزه توسط ماری Lazzara از JJR بازاریابی و ناتالی کاپلان

.
ملیسا کهل CPA است که شروع به میراث او را در Rieke 22 سال پیش به عنوان شرکت CFO.

از آنجا که حسابداری, پس زمینه او کامل و دانش گسترده ای از هر جنبه از کسب و کار به عنوان دیده می شود از طریق مالی لنز.

او معتقد است که در “رفتن دهنده اصول” در کسب و کار و مشاوره دیگر مدیران و صاحبان آیا کمک به آنها خود را با محیط های اداری و یا فقط وام گوش و مشاوره در جنبه های بسیاری از کسب و کار خود را.

Mary Lawrence

مریم لارنس


مریم لارنس
رئیس جمهور
ریچاردز گرافیک Communications, Inc., Bellwood
نامزد دریافت جایزه توسط کارن Goldner زنان مرکز توسعه کسب و کار

مریم لارنس سخت کوش و مدافع پرشور زنان در کسب و کار. او باعث شده است که خانواده او کسب و کار را برای 15 سال کار در صنعت برای بیش از 20 سال است که نسل سوم برای اجرای این شرکت است که او شده است رئیس جمهور از سال 2005.

زیر را در صدای پای مادر بزرگ او, او دومین زن در خانواده به اجرا کسب و کار امروز با این نسخهها کار در کنار برادران خود را برادرزاده پدر و خواهر در قانون. 95 ساله شرکت رهبر صنعت در ارائه وب-به-نسخه قابل چاپ پورتال دیجیتال, چاپ پست الکترونیکی مستقیم و تدارکات.

Kara Lineal

کارا Lineal


کارا Lineal
رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر
آلو گرو Inc., هافمن استتس
نامزد پیتر Lineal

کارا مربوط به خط داده ها رانده استراتژیست بازاریابی با تمرکز بر مصرف کننده بینش بازاریابی, تکنولوژی و هوش کسب و کار. او دارای یک پیشینه ثابت در حال توسعه با نام تجاری-ساختمان کمپین های بازاریابی پرتاب موفقیت تجارت الکترونیکی و ارائه برنده جایزه محصول راه اندازی شد.

در حال حاضر بیش از 150 ، 000 نشانه های دانلود شده در ایالات متحده و کانادا و انگلستان و استرالیا و هند و سنگاپور و نیوزلند و بیش از 100 کشور دیگر.

اخیرا مربوط به خط رهبری و ابتکار به ارائه COVID-19 ایمنی و اطلاعات علامت ایجاد بیش از 100 طرح بسیاری از آنها را سفارشی.

Nasutsa Mabwa

Nasutsa Mabwa


Nasutsa Mabwa
رئیس جمهور
ServiceMaster مرمت توسط سایمونز اسکوکی
نامزد دریافت جایزه توسط ماری Lazzara از JJR بازاریابی

Nasutsa Mabwa و او شوهر خود را اختصاص داده شده به ارائه با کیفیت بالا تمیز و بازسازی خدمات انجام شده توسط آن بسیار آموزش دیده کارکنان و تکنسین های هستند که پیوند می خورند و بیمه شده است.

زمانی که COVID-19 همه گیر ضربه زن و شوهر دیدم یک نیاز مهم برای کمک به مشتریان که می خواستم این خدمات به طوری که آنها می تواند خود ادامه عملیات کسب و کار. با هدایت و حمایت از ServiceMaster شرکت های بزرگ زن و شوهر گسترش کسب و کار خود را شامل COVID-19 خدمات. که در آن او گوش به نیازهای مشتری آنها اطمینان داد و آنها را کمک می کند.

Scott Pauga

اسکات Pauga


اسکات Pauga
موسس و مدیر عامل شرکت
زندگی دوم مک اسکوکی
نامزد مارا Conklin, Clarus ارتباطات

اسکات Pauga دهکده زندگی دوم مک به عنوان او متوجه شده است که تقاضا برای مرمت دستگاه های اپل بود و در حال رشد است. او به خصوص دیدم این فرصت را به کار با مدارس به عنوان یک راه حل برای جبران ارزش خود را متعلق به قبل از دستگاه های اپل.

با Covid-19 ایجاد وقفه در اکثر مدارس Pauga کار می کرد به منظور توسعه Touchless تجارت-در سیستم های کلید در دست, فرایند کارآمد و برنامه را قادر می سازد که هر کس اجتماعی را حفظ فاصله و سرعت بازگشت دستگاه به بررسی شود و بالا بفروشید بنابراین مدارس می توانند با خرید دستگاه های جدید.

Kaylin Risvold

Katherine Risvold


Katherine Risvold
رئیس جمهور و مدیر عامل
Naperville منطقه اتاق بازرگانی
نامزد دریافت جایزه توسط ایان Holzhauer, Nagle, Obarski & Holzhauer PC

Katherine Risvold پویا رهبر است که احیا قرن قدیمی سازمان و علیرغم headwinds از COVID یک رکود اقتصادی و دیگر چالش های محلی. به عنوان یک 32 ساله مدیر عامل مصرف راس یک سازمان با بسیاری از عادات دیرینه او نبوده است ترس به تجدید نظر در اتاق راه انجام کسب و کار.

او به طور گسترده ای مورد احترام در Naperville, کسب و کار, جامعه, خدمت به عنوان یک مدافع به مقامات دولتی یک منبع برای رهبران کسب و کار به دنبال پاسخ و به عنوان یک رهبر عالی برای کارکنان خود را.

Steve Ryan

استیو رایان


استیو رایان
موسس و مدیر عامل شرکت
Rytech LLC, لا گرنگ
معرفی شده توسط سوزان Reardon سوئیت Alex LLC

راه اندازی در سال 2012, Steve Ryan اتحاد استراتژیک منجر به رشد شرکت به پر رونق هفت رقم برنده جایزه شرکت ارائه سفارشی دیجیتال راه حل های بازاریابی در سراسر کشور.

رایان رابطه-اولین شیوه و زرنگ و دانا به روش بازاریابی, ساخته شده است که او یک سخنران محبوب در کنفرانس ها در سراسر کشور است. تخصص او به رسمیت شناخته شده در صنعت نشان از انتشار بسیاری از مقالات او نوشته است و اغلب نقل قول شده در بالا مشخصات ملی نشریات در موضوعات خاص مربوط به بازاریابی دیجیتال روند.

Steve Spinell

استیو Spinell


استیو Spinell
اصلی
کینزی گروه املاک و مستغلات ورنون هیلز
نامزد Traci Failla, Taylor Johnson روابط عمومی

در نه سال پس از کینزی گروه املاک و مستغلات راه اندازی شد, استیو Spinell منجر عمومی شرکت ساخت و ساز به رشد قابل توجهی به ویژه کار خود را در شیکاگو و حومه چند بازار است.

در هفت سال گذشته کینزی گروه املاک و مستغلات را تکمیل کرده است حدود 350 میلیون دلار در فعالیت های ساخت و ساز.

جانباز از صنعت ساخت و ساز برای بیش از 30 سال Spinell شده است با تمرکز نه تنها در کینزی توسعه از نظر تعداد و دامنه پروژه بلکه در تنوع یک استراتژی او اعتبار برای رشد شرکت.

تحت Spinell رهبری کینزی پیدا کرده است یک تو رفتگی در دیوار به عنوان یکی از قابل اعتماد ترین پیمانکاران و شرکای استراتژیک برای توسعه دهندگان که ارائه کلاس اجاره املاک با امکانات بینظیر در نخست حومه مکان.

Joy Symonds

شادی Symonds


شادی Simonds
مالک و مدیر جامعه نامزدی
Symonds-مدیسون Funeral Home, Elgin
نامزد دریافت جایزه توسط پت Szpekowski روابط عمومی استراتژی & Communications, Inc.

در همکاری با شوهرش, دانیل, شادی, Simonds دستگیره روز به روز عملیات در Symonds-مدیسون Funeral Home, با تمرکز ویژه بر خانواده, خدمات بازاریابی و تعامل جامعه.

در ماه ژانویه این سال او هماهنگ مکان مراسم تشییع جنازه برای یک بلامعارض جانباز از الگین جان جیمز مورفی – که تعلق محلی و ملی, اخبار و پوشش. این تبدیل به یک رویداد باور نکردنی برای ما الگین جامعه برای نشان دادن عشق خود را برای جانبازان و گرد هم می آیند.

پس از آن مکان تشییع جنازه Simonds راه اندازی یک داوطلب گروه جامعه اختصاص داده شده به تجلیل از جانبازان به نام عملیات عشق (Love جانبازان ما الگین). از Facebook گروه 329 عضو از سراسر مشهد که اختصاص داده شده به خدمت به الگین جانبازان.

Pat Szpekowski

پت Szpekowski


پت Szpekowski
رئیس جمهور
استراتژی های روابط عمومی و ارتباطات, Inc., الگین
معرفی شده توسط: شادی Symonds از Symonds-مدیسون Funeral Home

پت Szpekowski است که رئیس جمهور از استراتژی های روابط عمومی و ارتباطات, Inc. در الگین یک سرویس کامل تبلیغات و روابط عمومی شرکت او در سال 1987 تاسیس. این شرکت فراهم می کند تخصص برای انواع کسب و کار حرفه ای در نوشتن خلاق, طراحی گرافیک, رسانه, روابط, بررسی و قرار دادن و کاندید عکاسی رویداد.

یک جامعه فعال و داوطلب, او در حال حاضر است رهبری جامعه مدیره صندلی از کون بزرگ سلامت در بیمارستان سنت جوزف-الگین هفت سال گذشته.

علاوه بر این Szpekowski ارائه صدها طرفدار بونو مطبوعات محلی و منطقه ای و رسانه ملی در مورد اطلاعات و فعالیت و recognitions بسیاری از منطقه های غیر انتفاعی.

Jeff Taylor

جف تیلور


جف تیلور
رئیس جمهور و مدیر عامل
صنایع دستی و تکنولوژی Elk Grove Village
نامزد دریافت جایزه توسط لیزا Behning قرمز کافئین

در طول جف تیلور حرفه ای او همواره تمرکز بر توسعه اختراع و تولید و ترویج و استقرار راه حل های مهندسی در کاربران نهایی و oem ها.

این تلاش در نهایت منجر به زمان نقش به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل یکی از قدیمی ترین به طور مداوم عامل شکل دهی شرکت های فن آوری از نوع خود در ایالات متحده: صنایع دستی فن آوری است.

تیلور شده است یک قهرمان در پرورش یک کارمند سیستم مالکیت در سراسر صنایع فن آوری است. با اعمال نفوذ و پرورش این فرهنگ او کمک کرده است تا تکنولوژی صنایع دستی در اندازه ظرف پنج سال از ESOP در حال تاسیس است.

Michael Viso

مایکل Viso


مایکل Viso
افسر ارشد بازاریابی
MotherG, ایتاسکا
نامزد دریافت جایزه توسط دیوید Davenport

شروع یک حرفه ای با آرمان بودن یک رادیو ستاره به سرعت منجر به مایکل Viso تحقق توسعه یک نام تجاری به عنوان مهم به عنوان در حال توسعه یک نظر.

شکلگیری به یک استراتژیست شده است فوق العاده با ارزش برای Viso اما لذت بردن کامل نیست برآورده شود تا در آینده به MotherG.

به عنوان یک رهبر او می دانست که تاثیر COVID گرفته اند و با دقت ارزیابی آنچه که مورد اتفاق می افتد یک زن و شوهر از هفته قبل به مستند. Pivoting برای کمک به راهنمای مشتریان خود را از طریق انتقال خود را از دفاتر خود را به کار از خانه مدل کمک به تعامل با یک پایگاه جدید سازمان آنها تا به حال درگیر با.

Kimberly Warren

کیمبرلی وارن


کیمبرلی وارن
رئیس جمهور
خلبان Services Inc., اوس ویگو
نامزد های کایلی Knur, JJR بازاریابی

کیمبرلی وارن رئیس جمهور و مدیر عامل خلبان Services, Inc. و باد ابر راه حل. او همچنین تجربه سریال کارآفرین در مخابرات و IT/شبکه بخش است.

در آزمایشی خدمات وارن را تشویق می کند تیم او به طور مداوم به دنبال راه هایی برای اضافه کردن ارزش به روابط مشتری. اخیرا خلبان گسترش خدمات خود را ارائه شامل راه حل برای کمک به کسب و کار و بازگشت به کار را از طریق thermographic تصویربرداری و نور ماوراء بنفش ضد عفونی.

در علاوه بر این به کسب و کار اصلی توابع وارن رهبر در کمک به زنان متعلق به کسب و کار دریافت کمک های مالی و رشد حقوق صاحبان سهام. او با این نسخهها کار با چندین فرشته گروه فراهم می کند و کمک های مالی مستقیم گزینه های.

Daniel Yunez

دانیل Yunez


دانیل Yunez
رئیس امور مالی
گل رز آفات راه حل نورثفیلد
نامزد دریافت جایزه توسط نورمن, راث, راث فروش افزایش دهنده

دانیل Yunez متولد و بزرگ شده در شمال حومه شیکاگو است. او توسعه اخلاق کاری قوی از طریق تماشای پدر و مادر خود را مدیریت چندین موفق کلینیک های پزشکی و از طریق تجربه به عنوان یک گلف لو لو.

Yunez دارای نقش عمده ای در رشد گل رز آفات راه حل, دو برابر شدن درآمد در حال حاضر با شاخه در 5 متحده است.

از طریق همکاری و تلاش او داوطلب خدمت سربازی به کمک بخش های مختلفی برای ایجاد فرآیندهای به کاهش خدمات نیروی کار و استفاده از مواد بهبود نگهداری و ایمنی برای کارکنان در جاده ها ایجاد کارآمد مرکز تماس و کمک بیشتر به جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de