(CBS محلی/CBS Chicago)- فصل فوتبال است هرگز واقعا بیش از.

این بازی ممکن است پایان با سوپر باول اما گفتگو پیرامون ورزش است توسعه به نزدیکی سال-دور کرگدن با تشکر از کشتی امید است که در پیش نویس NFL. شده اند وجود دارد مسخره پیش نویس برای ماه البته به عنوان کالج ستاره این فصل آماده سازی خود را برای ورود به جوانب مثبت. اما با هیچ چیز از چپ به حفظ طرفداران فوتبال در روز یکشنبه (خارج از بیش از حد-جدید-به-می شود-سرمایه گذاری-در-فقط-در عین حال XFL) توجه تبدیل می شود به صورت جدی به ماه آوریل است.

با پیش نویس NFL می آید به این امید که تیم را شناسایی که قطعه گم شده است که می توانید آنها را از هم فرار به مدعی یا از حذفی تیم به سوپر باول ، لگد زدن خاموش به پیش نویس فصل آغاز می شود هفته آینده در ایندیاناپولیس که صدها چشم انداز فرود در Lukas نفت ورزشگاه به اجرا و مطبوعات نیمکت راه خود را به قلب ما.

مثل همیشه این مهم است به یاد داشته باشید که بالا و عملکرد در ترکیب نیست همیشه ترجمه برای NFL موفقیت است. اما هنوز هم اگر شما نگرانم که شما ممکن است نگه داشتن زبانه ها در, ما باید شما را تحت پوشش. ما رسیده به CBSSports.com پیش نویس NFL متخصص جاش ادواردز به افکار خود را در یک زن و شوهر از ترکیب مباحث مربوط به. شما می توانید به خواندن جاش آخرین Mock Draft اینجا و بینش بیشتر از او را در اینجا.

پتانسیل ترکیب ستاره

Javaris Davis, CB, Auburn- چند سال بازیکن در حافظه برای ببر 5’10”, 180 پوند دیویس پیچیده کار خود را با یک جامد ارشد فصل racking تا 43 پردازد (1 برای از دست دادن) دو interceptions و شش پاس defensed. خود را بزرگترین دارایی خود را با سرعت است و غیررسمی سنجش زمان در 4.24 در 40.

“Javaris دیویس یک مرد که متوسط پیش نویس فن احتمالا نمی تواند آگاه است. اما او باید نخبگان با سرعت گفت:” ادواردز.

سرگرم کننده واقع دیویس پسر عموی سابق NFL بازیکنان Vontae و ورنون.

آنتونی مک فارلند, RB, مریلند- مک فارلند را دانشجوی سال دوم فصل مطابقت ندارد خود را اول از نظر تولید برای Terps اما او نشان داد به اندازه کافی پشت سر هم به شما فکر می کنم او می تواند سرگرم کننده به تماشای رفتن را از طریق ترکیب دریل. آهسته مچ پا آسیب این فصل مکفارلاند شده است بنا به گزارش ها دست بهنگام در 4.29.

هنری Ruggs WR, آلاباما- Ruggs دریافت کرده است مقدار زیادی از اعتبار بیش از چند سال گذشته به عنوان بخشی از آلاباما کوارتت از دریافت تهدیدات اما بسیاری از صحبت از رفتن به این پیش نویس متمرکز شده هم تیمی جری Jeudy. در حالی که Jeudy ممکن است بسیار بیشتر به دنبال بعد از اینکه مرد Ruggs’ 40 ممکن است ترکیب ترین-پیش بینی نشان می دهد. چند هم تیمی وزن در توییتر با افکار خود را با همکار چشم انداز Trevon Diggs و پیش بینی بی سابقه از زمان.

یک 4.1 هرگز رسما با سنجش زمان در ترکیب. آن را بعید است در این سال بیش از حد, اما آن را نشان می دهد که چقدر هم تیمی های خود باور Ruggs’ سرعت. قابل فهم برای یک مرد ساخته شده است که بروس فلدمن سالانه “انجمن لیست” قبل از سال.

KJ Hamler WR Penn State- Hamler ساخته شده بیش از سهم عادلانه خود را از نقش در دو فصل با Nittany Lions. او در مجموع 98 عبور برای 1,658 متری و به طور متوسط 16.9 متری در عقب و چپ بی حد و حصر بالقوه tacklers بتواند در هوا در این فرآیند است. Hamler بود بهنگام توسط PSU مربیان در 4.28 در بهار سال گذشته تا او را به احتمال زیاد به مرد دیگری به تماشای.

ترکیب ابرقهرمانان اما باید جامد بازیکنان NFL

لین Bowden جونیور, WR/RB کنتاکی- Bowden به عنوان ادواردز, یادداشت های یک چاقوی ارتش سوئیس از یک بازیکن برای Wildcats فصل گذشته در نهایت پوشش در کارفرمایی که یک مجموعه از صدمات تهی نمودار عمق وجود دارد. او ذکر شده به عنوان یک گیرنده گسترده ای به عنوان Indianapolis اما ادواردز فکر می کند وجود دارد بالقوه در backfield نیز در مقایسه با او به یکی دیگر از سابق کنتاکی انجام همه چیز بازیکن.

“من را دیده اند بسیاری از مردم نشان می دهد که شاید در حال اجرا است که در آن او باید در بازی NFL. او فقط طبیعی واقعی بازی-توانایی ساخت. او مرا به یاد بسیاری از Randall Cobb دیگری که بیرون آمد از کنتاکی گفت:” ادواردز. “او نمی باید نخبگان با سرعت اما او فقط این توانایی ذاتی برای جلوگیری از tacklers. من فکر می کنم این چیزی است که باعث می شود او خیلی خاص است. من کنجکاو برای دیدن چگونه او انجام شد. من فکر نمی کنم او در حال رفتن به سریع ترین بازیکن, اما من قطعا می تواند او را ببیند عالی در برخی از کسانی که دیگر دریل.”

مایکل پیتمن جونیور, WR USC- Pittman لذت می برد و یک شکست فصل این سال برای تروجان ها با وجود اونا در کارفرمایی. در 6’4″ 220 ادواردز اشاره می کند که در او نیست به احتمال زیاد یک “بالا ترکیب مجری” اما او ترکیبی از تکنیک و اندازه به او فرصت “بودن واقعا بازیکن جامد برای مدتی.” او لزوما نور ایندی اما هنوز هم ارزش توجه به در لود گیرنده کلاس.

Netane Muti, OL, فرزنو امور خارجه- صادق بودن offensive lineman هرگز واقعا رفتن به وزوز بیرون آمدن از ترکیب. خود را 40 بار ارائه نمی دهد همان فلش یا pizzazz به عنوان مهارت بازیکنان موقعیت است. اما Muti کند که برخی از خوب ورزشکاری برای موقعیت خود را و می تواند در اطراف برای مدتی در لیگ.

“او یک مرد است که کمی بیشتر ورزشکاری در موقعیت گارد اما من کنجکاو برای دیدن چگونه medicals بازگشت او به دلیل است که یک نگرانی در گذشته گفت:” ادواردز. “من می توانم ببینم او یک حرفه ای مرفه اگر او چک کردن هست.”

QBs بدانید (خارج از جو نقب زدن & توا Tagovailoa)

همانطور که با هر سال کارفرمایی موقعیت بسیار بیشتر متمرکز به عنوان پیش نویس است. در این سال به بالا دو چشم انداز LSU جو نقب زدن و آلاباما توا Tagovailoa به نظر می رسد از هم جدا شده اند خود را از بسته. اما وجود دارد یک زن و شوهر از بچه ها پشت سر آنها است که ادواردز است که علاقه مند به تماشای آمده ترکیب و نرم افزار روز.

“یعقوب Eason از واشنگتن است که من شده اند با پرتاب به دور اول بسیار کمی. او مهربان است که فراموش شده ، او این همه پتانسیل یک بازوی قوی, اما وجود دارد برخی از نگرانی گفت:” ادواردز. “او منتقل شده از گرجستان او را یک سال استارت. برخی از مردم می گویند او ندارد که کیفیت رهبری راه که جو نقب زدن و یا توا Tagovailoa انجام دهد. نگرانی وجود دارد وجود دارد. اما از خالص بازوی بالقوه یعقوب Eason یک مرد که من می توانم یک تیم در حال سقوط در عشق با در دور اول.”

اعتبار: دیوید بکر/گتی ایماژ

Eason خود را آغاز سال اول در گرجستان با بررسی مخلوط و پس از آن بود خوب Pipped توسط جیک فروم زمانی که او مصدوم در اولین بازی از فصل دوم. پس از انتقال به واشنگتن و نشستن در سال Eason تا به حال یک فصل خوب برای کریس پترسون و شرکت تکمیل 64.2 درصد از خود عبور برای بیش از 3,100 متری و 23 touchdowns.

در حالی که Eason سوالات به دلیل تا حدودی محدود شروع تجربه یوتا دولت اردن عشق تر است از ناشناخته چون اعداد خود را کاهش یافته است به طور قابل توجهی در سال سوم خود را. این بود که با توجه به سادگی به یک بدتر بازیگران در حمایت? یا رگرسيون? در هر صورت مثل Eason عشق است که مقدار زیادی پیشاهنگی و طرفداران خواهد بود.

“اردن عشق یک مرد که من دیدن برخی از شباهت ها با پاتریک Mahomes. من می دانم که خطرناک است مقایسه به دلیل آنچه Mahomes انجام داده است و در چند فصل. اما قطعا وجود دارد برخی از ویژگی های است که خونریزی بیش از بين آن دو گفت:” ادواردز. “او یک مرد است که می تواند حرکت جیب واقعا سرد بازو زاویه او می تواند از پرتاب. بزرگترین نگرانی من این است که خود را پایین بسیار کم است. زمانی که او نا امید می شود او فقط شروع به پرتاب توپ وجود دارد و از آن می شود هر کسی را به چنگ زدن به آن چیزی است که شما می خواهید خود را از کارفرمایی.”

تحت رادار پسر به تماشای

وجود دارد همیشه از بچه ها که پرواز یک بیت زیر رادار به عنوان پیش نویس است. هر پیش نویس کارشناس گرایش به یک مرد که در آنها یک فن بزرگ که نام او شروع به جمع آوری وزوز رفتن به ماه آوریل است. برای ادواردز یکی از آن بچه ها فوق Bowden. دیگر ؟ یوتا در حال اجرا پشت زاک ماست.

“او فوق العاده تماس تعادل است. من عاشق راه است که او قادر به دریافت از طریق آن می پردازد گفت:” ادواردز. “او یک کافی تصویب گیر. تولید خود جالب است چرا که یک سال یوتا به جرم نامیده می شود برای او به طور فعال تر در پاس بازی, اما او نبود مورد استفاده به اندازه این سال است.”

5’10” 222 پوند توپ بولینگ از یک پشت ماس با عجله برای بیش از 4000 متری در زمان خود با Utes. صدمات را آهسته او در زمان بیش از دو سال گذشته اما تولید خود را کسب خواهد کرد او یک نگاه.

2020 پیش نویس NFL ترکیب آغاز می شود در روز سه شنبه, آوریل 24th, در ایندیاناپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de