2020 تماشا کنید: اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن ” به کروناویروس?

ریاست جمهوری, سیاست, حرکت تند و سریع. آنچه که ما در حال رفتن به یک هفته در سال 2020 کمپین:

روز به بعد مجموعه ای از مقدماتی (نیوجرسی و دلاور): 1

                                                                                                                                                                                                                       

روز به انتخابات: 120

روایت

ما در حال حرکت به قلب تابستان, اما اگر شما انتظار سنتی, فصل تابستان رکود در انتخابات ریاست جمهوری سیاست نیست. Coronavirus همه گیر است مواج تعطیلات خانواده در برگزاری کابل, اخبار بینندگان پررونق است و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برافروختن ملت فرهنگ جنگ برای حفظ پایگاه خود را درگیر.

خیلی سیاسی جهان از جمله مردم ما به صحبت می کنند به تهمت کمپین معتقد است که رئیس جمهوری جمهوریخواه مواجه است چشم انداز یک فوران چاه نفت کاهش در چهار ماه مگر اینکه چشم انداز سیاسی تغییر به طور چشمگیری. تاریخ اخیر نشان می دهد وجود دارد این است که زمان برای یک چرخش اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن است که مصرف هیچ اقدامی برای گسترش ائتلاف او.

او به طور خلاصه جشن قوی تر از انتظار مشاغل اعداد در اواخر هفته گذشته اما او را نادیده اقتصاد در یک سری از روز استقلال حضور متمرکز در عوض آنچه او به عنوان “اوباش خشمگین” رادیکال چپ در تلاش برای از بین بردن آثار فرهنگی است.

در همین حال جو بایدن به کار گرفته شده او برای اولین بار در کنفرانس خبری در تقریبا سه ماه در هفته گذشته بدون هیچ گونه عمده تصادفا. این اشتباه مستعد معاون سابق رئیس جمهور را در ادامه به صورت پرسش دشوار است اما تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به دریافت همه گیر تحت کنترل آن ممکن است سخت به آنها را بشنود.

                                                                                                                                                                                                                       

سوالات بزرگ

اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن ” به کروناویروس?

بایدن هفته گذشته متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تسلیم شدن به این بیماری همه گیر و با توجه به آشکار رئیس جمهور عدم توجه به COVID-19 به عنوان عفونت موشک وار رفتن آن را به ارزش پرسیدن که آیا دموکرات ها’ presumptive نامزد مناسب است.

میلیون ها نفر از رای دهندگان را دیدم تصاویر از مغلوب ساختن پیشی جستن پرداختن به هزاران آشکار حامیان در کوه راشمور در جمعه نادیده گرفتن هدایت خود دولت کارشناسان پزشکی-و دختر خود را. در صورتی که شما آن را از دست رفته Ivanka Trump خواست آمریکایی ها برای تمرین “اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک هنگامی که در مجاورت نزدیک به دیگران” درست قبل از او پدرش مواجه زیادی داکوتای جنوبی جمعیت که انجام شد مخالف است.

ایالات متحده گزارش حداقل 50,000 عفونت های جدید برای سه روز متوالی برای باز کردن ژوئیه اعداد متناوب سوخت افزایش موارد متمرکز شده تا حد زیادی در خورشید کمربند متحده که حمایت تهمت چهار سال پیش. بیشتر مردم در آمریکا فوت کرده اند از این بیماری و بیشتر آلوده شده اند, از هر کشور دیگری در جهان با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کرده است هیچ جامع استراتژی ملی برای مهار این بیماری همه گیر. با وجود شواهد خلاف او را سرزنش موج در افزایش تست و هفته گذشته او پیشنهاد coronavirus را “نوعی فقط ناپدید می شوند.”

                                                                                                                                                                                                                       

را مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ فرهنگ حرکت سوزن ؟

این کشور در مواجهه با بحران بهداشت عمومی اقتصادی ویرانی و بیداری ملی در اختلاف نژادی. چه تهمت تمرکز در طول روز استقلال آخر هفته ؟ “عصبانی اوباش در حال تلاش برای پاره کردن مجسمه از بنیانگذاران ما محو کردن ما مقدس ترین بنای یادبود و از بند باز کردن یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای ما” او هشدار داد.

تاریکی و تفرقه زبان یک مثال تازه از نوع نژاد-طعمه است که تعریف مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش سیاست, اما فعالان سیاسی در هر دو طرف به ما می گویند که بعید است برای کمک به نتانیاهو نخست رئیس جمهور خود را بهبود بخشد ضعیف ایستاده با کلید های حوزه — زنان اقلیت ها و کالج, تحصیل رای دهندگان در میان آنها است.

هنوز وجود ندارد و هر گونه دیگر سازگار انتخاب مجدد, پیام تهمت است که با تکیه سخت به شکایت سیاست به کمک انرژی خود را پایه, white, working-class مردان است. او را به انجام این کار حتی به عنوان گسترده تر تغییر می گیرد در فرهنگ آمریکایی به دور از نمادهای سفید برتری. می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز یک جمهوری خواه امضا لایحه هفته گذشته به حذف مؤتلفه نمادی از پرچم دولت در حالی که جمهوری خواهان و دموکرات ها در کاپیتول هیل حمایت از تغییر نام پایگاه نظامی به نام مؤتلفه رهبران نظامی.

مغلوب ساختن پیشی جستن از غریزه به استوک سیتی فرهنگ جنگ سوخت پیروزی خود را در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016. او شرط بندی همه چیز است که او می تواند برنده همان راه را در برابر بایدن در سال 2020 است.

آیا رشد کار ادامه دهید ؟

اقتصاد در زمان یک گام بزرگ به جلو در هفته گذشته پس از ما آموخته ایالات متحده اضافه شده 4.8 میلیون شغل بیش از ماه قبل است. که به طور قابل توجهی بهتر از بسیاری از تحلیلگران انتظار می رود و آن را شکست قبلی یک ماه رکورد به عنوان کشور شروع به بازگرداندن برخی از 30 میلیون یا بیشتر مشاغل را از دست داده و به دلیل همه گیر.

اقتصاددانان به ما بگویید که آن را بیش از حد به زودی به جشن می گیرند با توجه به انفجار جدید کروناویروس موارد در سراسر کشور و تعدادی از کسب و کار است که باید به طور دائم بسته شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت نیاز به کار قابل توجهی رشد را ادامه دهد اگر او امیدوار است برای متقاعد کردن رای دهندگان این کشور در حال حرکت در مسیر درست با روز انتخابات حتی اگر آن را به حالت عادی بازگشت. او یک مقدار زیادی از کار را به انجام. چند مقامات جمهوری خواه نورد پشت بازگشایی قصد دارد در روزهای اخیر به دلیل انفجار عفونت. و یک نماینده از دانشگاه های نظرسنجی ها در بر داشت در هفته گذشته است که تنها 18 درصد از ثبت نام رای دهندگان بر این باورند که کشور در حال حرکت در مسیر درست است. برای بافت جمهوریخواه نظرسنجی صحبت می کنیم نگران بودند مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند که حق-شماره ترک بود در 30s.

ET TU کنی?

Kanye West شده است اذیت کردن یک اجرا در حالی که برای در حال حاضر اما مبهم رپ به طور رسمی اعلام کرد بیش از آخر هفته که او از پیوستن به 2020 ریاست جمهوری.

وجود دارد بیشتر از پاسخ به سوالات در مورد غرب قصد دارد در این نقطه است. (نماینده او نمی پاسخ به ایمیل ما درخواست اطلاعات بیشتر.) غرب در حال حاضر از دست رفته مهلت برای واجد شرایط برای رای گیری در چندین ایالت و معلوم نیست اگر او دارای توانایی و یا تمایل به جمع آوری امضاهای مورد نیاز برای واجد شرایط بودن در دیگران است. اما به عنوان یک عامل مهم در سال 2020 او لزوما نیاز به نظر می رسد در انتخابات.

رهبران دموکرات ممکن است سعی کنید به خنده او اما مشهور نامزد می تواند به عنوان یک تهدید واقعی برای بایدن اگر او را جذب حتی یک بخش کوچک از آمریکایی آفریقایی رای از طریق نوشتن در این کمپین قرار می گیرند. به یاد داشته باشید تهمت برنده میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین توسط یک ترکیب 107,000 آرا چهار سال پیش و در اندازه گیری به دلیل هیلاری کلینتون موفق به انرژی رای دهندگان در این ایالت’ اقلیت احزاب ،

بایدن متحدان در حال حاضر نگران جایگاه خود را با مردان سیاه و سفید. حتی نیم دل مبارزات انتخاباتی از غرب می تواند کار خود را سخت تر است.

فکر نهایی

مبادا کسی فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تمرکز مبارزات انتخاباتی خود پیام در اقتصاد زیر در هفته گذشته بهتر از حد انتظار اشتغال اعداد رئیس جمهور ادا کلمه “شغل” فقط سه بار در ترکیب سراسر اصلی سخنرانی بیش از آخر هفته روز استقلال. او اشاره شده “مجسمه” نه بار.

در انجام این کار جمهوری خواه رئیس جمهور فرستاده سیاسی جهان طنین پیام: حتی در روز ملی وحدت او نمی تواند و یا نمی خواهد خود را تغییر دهید غریزه به آغوش جنگ فرهنگ و نژاد طعمه. تعجب آور نیست اما سال نوری دور از آنچه در ایران توصیه می شود فقط هفت سال پیش هنگامی که آن را به سفارش یک گزارش برجسته “اهمیت استقبال فراگیر پیام, به ویژه هنگامی که بحث در مورد مسائلی که مربوط به طور مستقیم به یک گروه اقلیت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de