23 مدل از بهترین کرم پودر سبک برای مصرف روزانه [اصل و عالی]

کرم پودر مناسب کرم پودری است که یک درجه از رنگ پوست شما روشن تر باشد، کرم پودر خوب میتواند آثار بی خوابی را از روی صورت شما محو کند و پوستی شاداب و خوش رنگ به شما ببخشد. بافت کرم پودر باید سبک باشد، زیرا کرم پودر باید صورت را طبیعی جلوه دهد؛ به همین دلیل برای گریم باید بهترین کرم پودرها را استفاده کنید. اگر می خواهید ظاهری طبیعی داشته باشید از کرم پودر هایی با پوشش سبک مانند مرطوب کننده های رنگی یا محصولات مایع استفاده کنید.

استفاده از پودر ها، ترکیب کرم و پودر، و کرم های مبتنی بر مواد معدنی می توانند چهره و پوست شما را طبیعی جلوه دهند و پوششی متوسط در پوستتان ایجاد می کنند و جوش ها و لکه های ناشی از افزایش سن را می پوشانند. کرم پودر را با اسفنج روی پوست تان بمالید این کار باعث میشود پوست یکنواختی داشته باشید و آرایش تان طبیعی به نظر برسد. هنگام خرید کرم پودر ، هیچگاه آن را روی پوست دستتان امتحان نکنید بلکه بهتر است کرم پودر را به خط فک پایین بمالید . اگر رنگ درست را انتخاب کرده باشید روی خط فک پایین خط آرایشی دیده نمی شود و یا اگر بعد از امتحان کرم پودر بدون مالیدن، رنگ ناپدید شد، رنگ کرم پودر عالی است.

این نوع پوست به این علت که فاقد چربی است ، تیره می باشد و نور را به سختی منعکس می کند. افراد دارای پوست خشک پس از استحمام پوست شان کشیده شده و خارش پیدا می کند . چربی و رطوبت آن متعادل است و می توان از آن به عنوان یک پوست سالم یاد کرد. برای انتخاب کرم پودر مناسب باید انواع کرم پودر را بشناسید و آن که با رنگ و نوع پوست تان بیشتر همخوانی دارد را انتخاب کنید. کرم پودرهای این برند بیشتر مناسب پوستهای چرب هستند. بهترین انتخاب کرم پودر برای این افراد کرم پودرهای مایع با بیس روغنی است.

این نوع کرم پودر با قدرت پوشش بالا همانطور که از اسم اش پیداست فشرده شده است و در انواع چرب و خشک وجود دارد که با توجه به نوع پوست تان انتخاب میکنید. کرم پودر جزو تاثیرگذار ترین وسایل آرایشی است که بدون آن آرایش صورت زیبا نمیشود، کرم پودر نقش مهمی در آرایش صورت دارد و میتواند جوش، لک و مشکلات پوست را بپوشاند پس باید کرم پودری مناسب با پوشش دهی بالا انتخاب کنید. دو رنگ کرم پودر یکی برای زمستان و دیگری برای تابستان را همیشه دم دست داشته باشیدو در اغلب مواقع این دو رنگ را با هم مخلوط کنید .

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کرم پودر قوی لطفا از سایت ما دیدن کنید.