24 پس از دستگیری عدالت کیفری اصلاحات اعتراض در بورلی هیلز

بورلی هیلز (CBSLA/AP) — فعالان خواستار آزادی نزدیک به دو دوجین معترضان که دستگیر شدند به اتهام غیر قانونی مجمع در بورلی هیلز گفت: برگزاری آنها را تا زمانی که آنها می تواند هر پست $5,000 قید وثیقه آزاد شد بیش از حد و افزایش خطر بیمار شدن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در حدود 8 بعد از ظهر, یکشنبه شب معترضین مسدود تقاطع بورلی درایو و کرملیتا خیابان. آنها در خیابان ماندند تا حدود ساعت 1 صبح که آنها را در نقض این شهر ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

23 معترضان دستگیر شدند و پس از آنها نادیده گرفته و سفارشات مکرر به ترک محله.

علاوه بر این, یک نفر دستگیر شد و به ظن آتش سوزی پس از آتش در طول صلح آمیز اعتراض Sgt. توماس غرب گفت. معترضان همچنان در بازداشت صبح روز شنبه و در حال پردازش غرب گفت. وثیقه تعیین شد در $5,000 — یک مقدار که منتقدان گفت: بیش از حد بود.

در طول تظاهرات خواستار عدالت کیفری اصلاحات در پی جورج فلوید را قتل معترضان که دستگیر شدند و در اطراف لس آنجلس بیش از غیر قانونی مجمع شکستن حکومت نظامی سفارشات و دیگر موارد نقض جزئی بودند ذکر شده منتشر شد و با توجه به نظر می رسد در دادگاه.

Austin Tharpe یک سازمان با پروژه های آینده که رهبری این تظاهرات در بورلی هیلز گفت که در مورد زمانی که او دو بار دستگیر و به نقض پراکندگی سفارشات توسط پلیس در لس آنجلس Los Angeles County sheriff نمایندگان در کامپتون.

نمایندگان در کامپتون “در زمان ما عکس و انگشت نگاری ما به ما استناد و منتشر شد و ما در عرض یک ساعت” Tharpe گفت. “هیچ یک برگزار شد یک شبه هیچ وثیقه و یا اتهام تخطی از قانون است و ما باید در دادگاه تاریخ آینده. آن را به هیچ وجه نزدیک به آنچه در بورلی هیلز پلیس در حال انجام است.”

بورلی هیلز, شناخته شده برای بازار مال فروشان درایو و ثروتمند و مشهور اعلام اورژانس محلی در مارس 30 و اعمال شب حکومت پس از گسترش تظاهرات به شهر که در آن مرزهای لس آنجلس و غرب هالیوود. در ژوئن 14, این شهرستان صادر شده به منظور محدود کردن شب مجموعه پس از پر سر و صدا و اعتراض آشفته ساکنان. منظور ساخته شده استثنا برای سکوت مجامع مانند شمع vigils به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در مالکیت خصوصی و هشدار داد که متخلفان می تواند در صورت بازداشت و به اتهام بزه.

John Glover گفت: او را تماشا دستگیری همسر خود را پنج شنبه شب و با نگرانی به دنبال پست او به قید وثیقه اما زندانبانان به او گفت شنبه او نمی تواند آن پرداخت چرا که او تا به حال پردازش شده است.

“هیچ کس نباید بازداشت این طولانی برای چیزی شبیه به این. من شاهد اعتراض و آن را صلح آمیز در همه زمان ها” Glover گفت.

ملی وکلا صنفی لس آنجلس خواست بورلی هیلز پلیس برای آزادی معترضان با این استدلال که نگه داشتن آنها را در بازداشت بیش از آخر هفته می تواند تهدیدی برای سلامت خود.

“این معترضان قانونی اعمال حقوق همه ما لذت بردن از تحت متمم اول قانون اساسی. ادامه بازداشت تنبیهی است و مکان های سلامت و ایمنی خود را در خطر” این گروه در بیانیه ای گفت.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.)