24 Hour Fitness فایل برای ورشکستگی و بسته شدن 2 ورزشگاه های محلی

24 ساعت تناسب اندام در سراسر جهان, Inc. به دنبال دادگاه حفاظت از طلبکاران خود را قادر به نگه دارید تا با پرداخت بدهی پس از COVID-19 همه گیر تعطیل ورزشگاه در سراسر کشور.

تناسب اندام زنجیره ای همچنین گفت که قصد دارد به بیش از 130 از مکان های خود را از جمله ورزشگاه در جریان کارول و Schaumburg.

                                                                                                                                                                                                                       

فصل 11 دادخواست واصل شد در دلاور, مدارک دادگاه نشان می دهد. چنین تجدید ساختار اجازه می دهد تا شرکت برای حفظ عامل در حالی که آن را با این نسخهها کار از یک طرح به طلبکاران خود پرداخت و سهولت بار بدهی های خود از $1.4 میلیارد دلار به علاوه اجاره تعهدات.

24 ساعت به انتظارنشسته بودند تا 250 میلیون دلار در اصطلاح بدهکار در اختیار تامین منابع مالی مورد حمایت توسط طلبکاران خود را به عنوان آن شروع می شود بازگشایی محل در سراسر کشور با توجه به بیانیه روز شنبه. اکثریت خود در ورزشگاه باقی می ماند بسته به تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس. شرکت شارژ نمی اعضا در میان خاموش شدن ناگهانی مصرف آن درآمد پایین و نزدیک به صفر است.

در حالی که برخی از ورزشگاه شروع به بازگشایی آن هیچ تضمینی وجود ندارد که کاربران آمده هجوم آوردند به عقب و لغو می تواند حتی مخرب تر است. هزینه آن دو برابر به استخدام یک عضو جدید به عنوان آن را برای حفظ یک موجود است. تقریبا 28 از 100 متحده ورزشگاه را برانگیخت انتظار می رود به قید وثیقه در این سال با توجه به گروه تجارت بین المللی سلامت راکت & Sportsclub انجمن.

خصوصی برگزار شد 24 ساعت که تا به حال در حدود 445 باشگاه در ایالات متحده در ماه مارس گزارش داد یک اسلاید در سال 2019 درآمد تا حدودی به دلیل سنگی اولین بار از یک سیستم خودکار برای چک کردن در و ثبت نام مشتریان. عضویت کاهش یافت و به 3.4 میلیون نفر در سه ماهه سوم سال گذشته از 3.5 میلیون دلار در سه ماه قبل با توجه به مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران.

                                                                                                                                                                                                                       

مانند بسیاری دیگر از کسب و کار در سراسر ایالات متحده 24 ساعت به حال نزدیک به تمام مکان های خود را در اواسط ماه مارس برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس. این شرکت مستقر در سان رامون کالیفرنیا به طور کامل به خود جلب کرد آن 120 میلیون دلار خط اعتباری برای مقابله با این انتظار می رود تاثیر این بیماری همه گیر.

مدیریت شده بود در مذاکرات با طلبکاران به rework بار بدهی های خود را, اما مذاکرات به پایان رسید و در یک بن بست در سراسر زمان تعطیلی 24 ساعت تناسب اندام گفت: در مارس 23 گزارش درآمد.

“اگر آن را برای COVID-19 و آن اثرات مخربی ما خواهد بود نه تشکیل پرونده فصل 11” رئیس اجرایی تونی Ueber گفت: در آماده شده اند ، این شرکت قادر به تولید درآمد با تامین امنیت اعضای جدید و پس از تعطیلی آغاز تعلیق ماهیانه حق عضویت در دادگاه سوابق نشان می دهد.

دادگاه نظارت تجدید ساختار ارائه فرصت برای 24 ساعت تناسب اندام فراتر از کاهش بار بدهی های خود “از جمله رد اجاره و گرفتن پول در درب برای مقاوم سازی موجود در ورزشگاه به پایبندی به جدید بهداشت و اجتماعی فاصله مورد نیاز” بن بریگز با عملکرد بالا و مضطرب اعتباری استراتژیست در INTL fcstone مالی, Inc., در مصاحبه ای گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

24 ساعت تناسب اندام برنامه ای برای بازگشایی اکثریت رد پای آن تا پایان ماه ژوئن با جدید اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل اجازه می دهد کاربران دسترسی به هر باشگاه از طریق پایان سال بدون در نظر گرفتن سطح عضویت ،

این شرکت همچنین به دنبال رد حداقل 135 باشگاه اجاره برای کاهش هزینه های براده نشان می دهد. Northbrook مبتنی بر املاک و مستغلات مشاوره شرکت Hilco کمک به شناسایی باشگاه بودند که یا خارج از تاریخ و یا بیش از حد نزدیک به یکدیگر است. دو حومه شهر, مکان, در 560 S. Schmale جاده در جریان کارول و 141 N. برينگتن مور جاده در Schaumburg هستند در این لیست است, با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط خودی کسب و کار.

اکثر مکان های بسته شود در کالیفرنیا و تگزاس. به عنوان بسیاری از 8,352 کارکنان یا حدود 46 درصد از کل نیروی کار می تواند تحت تاثیر این تغییرات با توجه به مردم با آگاهی از این وضعیت است. از آنها خواسته نمی شود به شناسایی بحث در مورد یک موضوع خصوصی است.

مدیریت کار با Lazard به عنوان مشاور مالی FTI مشاوره به عنوان بازسازی مشاور و ویل Gotshal & Manges به عنوان مشاور حقوقی.

• هرالد روزانه کارکنان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de