276 پلیس لس آنجلس کارکنان باید آزمایش مثبت برای Coronavirus

لس آنجلس (CBSLA) — نه اضافی Los Angeles Police Department کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از روز شنبه گفته است که به ارمغان می آورد این اداره کل به 276 موارد است.

225 از آنها در خانه هستند و یا دوره نقاهت بعد خود جدا با توجه به قرار گرفتن در معرض و 124 کارکنان بازگشت به کار با توجه به جسیکا Kellogg از مرکز عملیات اضطراری.

در آوریل LAPD Detective مایکل چانگ منتشر شد از بیمارستان پس از بستری برای coronavirus عوارض.

Los Angeles Police Department کارآگاه مایکل چانگ که در شرایط بحرانی با رمان coronavirus آرنج ضربه خود, دکتر, دکتر ریموند لی پس از آزادی از مشیت St. john’s مرکز بهداشت به عنوان خانواده و کارکنان بهداشت و درمان سازمان دیده بان در تاریخ 17 آوریل سال 2020 در سانتا مونیکا ، چانگ آلوده شده با COVID-19 مارس. (عکس از ماریو تاما/گتی ایماژ)

کلاگ گفت: هفت اضافی لس آنجلس آتش نشانی و کارکنان نیز آزمایش مثبت برای ویروس, آوردن مجموع 77. سی و پنج را بازگشت به کار و 42 در صفحه اصلی بهبود.

لس آنجلس مقامات بهداشت اعلام کرد بیش از 2000 به تازگی تایید کرد coronavirus موارد در روز چهارشنبه برای چهارمین روز متوالی تایید وجود دارد 2,002 موارد اضافی از COVID-19 گزارش شده و 25 اضافی مرگ و میر.

در اوایل این هفته شهرستان کل پیشی گرفته 100,000 موارد که باعث شد مسئولان به مسئله مبرم هشدار در مورد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد روز چهارشنبه یک آنلاین جدید شاخص برای نظارت بر coronavirus سطح تهدید. L. A. در حال حاضر در نارنجی است که در این شهرستان گفت: به معنای “ما در خطر عفونت” و شهروندان را تشویق به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net