سن برناردینو (CBSLA) — بیش از 28 تن از آتش بازی غیرقانونی کشف و ضبط شد توسط سان برناردینو پلیس و county fire مقامات در هفته منتهی به چهارم جولای.

San Bernardino County Fire نیز در آماده باش به صورت غیر قانونی آتش بازی در طول همان دوره زمانی انجام نقلیه چک به صورت غیر قانونی آتش بازی در کلید نقاط ورود به این شهرستان به خصوص در 15 آزادراه از نوادا است. San Bernardino County Fire سخنگوی تریسی مارتینز گفت: 20 تن از آتش بازی غیرقانونی کشف و ضبط شد توسط یک نیروی کار که شامل Colton و رانچو کوکامونگا بخش آتش.

نیروی کار نیز صادر 245 استناد و در نتیجه $306,250 جریمه. جریمه شد به عنوان بالا به عنوان $1,250 برای اولین جرم با امکان بازداشت.

ضبط آتش بازی تبدیل شد بیش از به دولت آتش مارشال را برای تخریب.

(اعتبار: سن برناردینو پلیس)

سان برناردینو پلیس بگویم افزایش نیروی انسانی در بین 18 ژوئن و جولای 5 درجه اول به تمرکز بر روی آتش تماس منجر به تشنج بیش از هشت تن از آتش بازی, 24 جنایت, دستگیری حذف شش غیر قانونی سلاح گرم و بیش از 50 پوند از مواد مخدر غیر قانونی در بر داشت.

علاوه بر این از 1,634 گزارش های غیر قانونی از آتش بازی افسران صادر 164 استناد است که انجام مجازات افزایش یافته که تصویب شد در اوایل سال جاری توسط سان برناردینو مقامات.

در چهارم جولای به تنهایی کنندگان در زمان 346 گزارش از آتش بازی. پلیس می گویند کشف و ضبط آتش بازی گرفته شد به San Bernardino County Fire برای دفع مناسب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de