لس آنجلس (CBSLA) — سه قدرتمند پلیس کالیفرنیا اتحادیه های کارگری از جمله لس آنجلس پلیس محافظ لیگ باید متحول ملی اصلاحات در دستور کار آنها امید بهبود رابطه بین افسران و جوامع آنها خدمت می کنند.

اصلاحات پیشنهادی آمده میان در سراسر کشور تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید و شامل یک ملی استفاده-از-نیروی استاندارد است که بر د-تشدید و پایگاه ملی سابق افسران پلیس اخراج به صورت ناخالص در آوریم.

دیگر تغییرات پیشنهادی شامل یک سیستم هشدار دهنده برای شناسایی افسران که ممکن است نیاز به آموزش بیشتر و شفاف و در دسترس عموم استفاده-از-نیروی تجزیه و تحلیل سایت.

این اتحادیه که همچنین شامل سن خوزه و سان فرانسیسکو افسران پلیس انجمن های صادر شده در زیر بیانیه مشترک:

“افسران پلیس می آیند و به ما منعکس کنند. متاسفانه وجود نژادپرستی در جوامع ما و این بدان معناست که در سراسر کشور ما وجود دارد که برخی از نژادپرستانه افسران پلیس. پلیس اتحادیه های کارگری باید در ریشه کن کردن نژاد پرستی در هر کجا که آن را ميپرورد و ریشه کن کردن هر نژادپرستانه فردی از ما حرفه ای است.

“نیز وجود دارد برخی از افرادی که نمی دارای خلق و خوی به اعضای اجرای قانون است و ما نیز باید مقابله و رسیدگی به آسیب های این افراد باعث به سطح جامعه اعتماد ما در تلاش برای حفظ.

“ما اتحادیه متعهد به بهبود مستمر پلیس در امریکا است. اعتقاد ما بر این است که هر یک از بخش های ما ساخته شده است گام های فوق العاده ای در تقویت پاسخگویی و شفافیت و اتخاذ سیاست هایی که به کاهش تعداد و شدت استفاده از زور است. اما ما می تواند بیشتر انجام دهید و ما معتقدیم این موضوع باید به تصویب رسید و در سراسر کشور ما به عنوان یک گام مهم در جهت بهبود پلیس و جامعه به بار آورده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de