3 افسران پلیس لس آنجلس به اتهام جعل زمینه مصاحبه کارت به اشتباه شناسایی افراد به عنوان اعضای باند

لس آنجلس (CBSLA) — سه افسران پلیس لس آنجلس متهم شده اند در ارتباط با جعل سوابق پس از مردم پیدا شد به آن اضافه شود و به ناحق به حالت باند پایگاه داده.

لس آنجلس وکیل منطقه جکی Lacey می گوید Braxton Shaw, 37; Michael Coblentz, 42; و نیکولاس مارتینز 26, متهم شده اند در 59-تعداد شکایت برای جعل سوابق ادعا کرد که مردم آنها را به حال متوقف شدند اعضای باند و یا همکاران.

هر سه افسران اختصاص داده شده به پلیس لس آنجلس مترو را بدست آورد. آنها قرار شد در مرخصی در ماه ژانویه است. پلیس لس آنجلس است قرار داده شده پس از یک مهلت قانونی برای استفاده از CalGang سیستم.

نادرست سوابق در سوال شد زمینه مصاحبه کارت های مورد استفاده توسط افسران به انجام مصاحبه در حالی که آنها در انجام وظیفه هستند. دادستان ها می گویند این کارت شامل اطلاعات نادرست و misidentified ده ها تن از مردم به عنوان اعضای باند که برخی از آنها وارد شد به حالت باند پایگاه داده. در برخی موارد ماموران گفته و نوشته بر روی کارت است که یک فرد مراجعه کننده به عنوان یک عضو باند اما بدن فرسوده دوربین نشان داد که افسران خواسته هرگز در مورد باند عضویت. بار دیگر افسران نوشت: گفته که فرد مراجعه کننده به عنوان یک عضو باند حتی اگر این فرد را تکذیب کرد که در یک باند.

شاو است که متهم به جعل 43 زمینه مصاحبه به تنهایی. Coblentz اتهام جعل هفت زمینه مصاحبه کارت در حالی که مارتینز است که متهم به جعل دو کارت.

اگر محکوم به شارژ شاو چهره تا 31 سال و هشت ماه در زندان شهرستان است. Coblentz چهره به هفت سال و هشت ماه در زندان و مارتینز می تواند محکوم به چهار سال و چهار ماه در زندان است.

Lacey می گوید: به عنوان یک نتیجه از تحقیقات حال او کارگردانی کرده است او دادستان به تایید هر گونه اطلاعات از زمینه مصاحبه کارت با دیگر شواهد موجود از جمله بدن فرسوده دوربین برای اطمینان از دقت و صحت اطلاعات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de