سن دیگو (CBSLA) – سه نفر از درگذشت آشکار هیپوترمی و دو مرد بودند نجات دوشنبه پس از این گروه رو از دست داد در سن دیگو شهرستان لاگونا کوه پس از عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک به طور غیر قانونی.

پنج اتباع مکزیکی به نام 911 در حدود 2:15 بعد از ظهر دوشنبه پس از گم شدن در زمین ناهموار در میان سرد و برفی آب و هوا در نزدیکی Cuyapaipe هند رزرو ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها ،

مرز جستجو تروما و نجات (BORSTAR) تیم و کال خدمه آتش اعزام شدند به منطقه و کمی پس از 5 p. m. روز شنبه, جستجو هلیکوپتر واقع شده است ، دو نفر از زنان به نظر می رسد بی در حالی که سوم شد در-یک-از آگاهی USBP گزارش.

امدادگران تلاش ناموفق برای احیای اما با توجه به شرایط آب و هوایی عوامل قادر به بالا بردن آنها به ایمنی USBP گفت. هر سه نفر مرده در حدود 7:30 p. m. آن شب.

امدادگران در انتظار بودند برای آرامتر شرایط به منظور بازیابی بدن خود و پس از آن آنها خواهد بود بیش از تبدیل به سان Diego County, دفتر پزشکی قانونی. نام خود را منتشر نکرده بودند.

دو مرد در ضمن سنین 37 و 22 بودند به زندان گرفته شده برای ورود غیر قانونی.

“این حادثه که منجر به از دست رفتن غم انگیز جان کاملا قابل اجتناب” سن دیگو بخش رئیس گشت عامل هارون Heitke در بیانیه ای گفت. “ما گفت: این بار آیا محل زندگی شما و یا زندگی شما عزیزان را در دست ظالم قاچاقچیان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im