3 شات در رستوران متعلق به کندی Burruss از “زنان خانه دار واقعی’

نقطه شرق, Ga. — سه نفر به ضرب گلوله کشته شدند و زخمی در روز ولنتاین در یک رستوران فقط در خارج از آتلانتا که متعلق به خواننده و ‘œReal Housewives of Atlanta’� ستاره کندی Burruss.

یک مرد وارد بانوی پیر باند رستوران در شب جمعه و هدفمند مرد دیگری نقطه شرق پلیس سروان. Allyn Glover گفت: رسانه های خبری. پلیس می گوید دو ناظر بودند و هر سه قربانیان تیراندازی دچار غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

                                                                                                                                                                                                                       

تیرانداز نبود در بازداشت Glover گفت.

نام و سن افراد مجروح شده بودند بلافاصله منتشر شد.

در خدمت آشپزی جنوبی, قدیمی, مادر, باند متعلق به Burruss و همسرش, تاد تاکر و به نام پس از Burruss’ مادر و دو خاله با توجه به این رستوران وب سایت. اولین رستوران باز در آتلانتا در سال 2016 و شرق نقطه محل سکونت – واقع در مجتمع خرید در حدود 5 مایل (8 کیلومتر) غرب از Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport – به دنبال آن در سال 2018 است. نیز وجود دارد یک پاسگاه در آتلانتا هاکس’ خانه, مزرعه دولت آرنا.

Burruss شده است یک عضو بازیگران در ‘œReal Housewives of Atlanta’� از فصل دوم آن در سال 2009 و ملاقات تاکر سابق خط تولید در نشان می دهد. او به نظر می رسد در دیگر نشان می دهد از جمله 2019 تکرار ‘œBig برادر: افراد مشهور Edition.” او مشهور شد در 1990s به عنوان یک عضو از R&B گروه Xscape و همکاری و نوشت: TLC آمار ‘œNo مالش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>