آدیس آبابا, اتیوپی — رهبران آفریقایی تصمیم گرفته اند به کار در استقرار 3,000 نیروهای نظامی به غرب آفریقا مشکل Sahel منطقه به عنوان تندرو حملات افزایش یک AU رسمی روز پنجشنبه گفت.

نیروی جدید خواهد بود قابل توجه بازیکن جدید در وسیع خشک منطقه جنوب صحرای آفریقا که در آن جنگجویان مرتبط با القاعده و گروه دولت اسلامی کشته شدن هزاران نفر از مردم در سال گذشته – در زمان کار با هم در یک اقدام بی سابقه.

                                                                                                                                                                                                                       

Smail Chergui اتحادیه آفریقا کمیسر صلح و امنیت رله نیروهای نظامی تصمیم گرفته در اخیر آفریقایی در اجلاس سران اتحادیه اروپا در جلسه روز پنجشنبه با مراجعه به مقامات رسمی اتحادیه اروپا.

AU قاره بدن است که انتظار می رود به کار با آفریقای غربی منطقه ای counterterror نیروی G5 Sahel و همچنین غرب آفریقا منطقه ای بدن ECOWAS است که با تشکیل واحدهای حافظ صلح در گذشته Chergui گفت.

ECOWAS در ماه سپتامبر اعلام کرد آنچه Chergui به نام “œvery bold’� برنامه ریزی برای مقابله با افراط گرایی در منطقه از جمله بسیج تا 1 میلیارد دلار از طریق 2024.

‘œAs شما ببینید و خودتان را تشخیص تهدید در حال گسترش است و تبدیل شدن به پیچیده تر’� Chergui گفت. ‘œTerrorists در حال حاضر حتی آوردن جدید طرز عمل از افغانستان و الشباب’� در سومالی.

آن را بلافاصله روشن نیست چه گام های بعدی خواهد بود در تشکیل AU نیروی ساحل تبدیل شده است که فعال ترین منطقه در آفریقا به صورت افراطی حملات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im