303 فرار به ارمغان می آورد وحشت و گور به فرار اتاق کسب و کار

تیم کاریلو یک فن بزرگ از فرار اتاق او با تجربه در سراسر کشور, اما او به دنبال چیزی بیشتر.

“بسیاری از آنها بسیار شبیه” او می گوید. “شما باید حدود یک ساعت به بازی و آنها معمولا یک تم دزدان دریایی و یا یک معبد تولیدی صنعتی مایان فولاد. مصریان واقعا محبوب هستند.”

در حالی که او لذت می برد بازی — بیشترین فرار اتاق شامل پازل است که تیم های مردم باید حل به منظور “فرار” از اتاق و یا انجام برخی از نوع ماموریت — بسیاری از به نظر می رسید در راستای خانواده ها با بچه ها و نیست که همه با تکنولوژی بالا. کاریلو در زمینه صنعت الکترونیک و می خواستم به آوردن چیزی جدید به منطقه دنور.

او همچنین می خواست چیزی کمی بیشتر عجیب و مناسب برای بزرگسالان است.

“در دنور در بازار وجود ندارد هر چیزی ترسناک است.” “من می دانم که آن را بیشتر از یک تو رفتگی در دیوار, اما من می خواستم چیزی بیشتر ترسناک است. این چیزی است که من به.”

از آن میل بر خاست 303 فرار ارائه قتل هتل فرار اتاق. کاریلو استخدام یک فرد با چهارده سال تجربه در خانه های خالی از سکنه و شش ماه را صرف تبدیل یک فضا به اجرا پایین هتل با الهام از سریال killer H. H. هولمز درخشانیک فصل از داستان وحشت آمریکایی, 1408 و Bates Motel.

“هنگامی که شما راه رفتن را به لابی آن در واقع به نظر می رسد مانند یک هتل قدیمی,” او می گوید. “هنگامی که شما را از طریق اتاق آن را مانند هر قطعه بوده است لمس هر دیوار. بسیاری از این, شما در راه رفتن و آن را فقط به نظر می رسد مانند یک ساختمان اداری رها سقف یک مقدار زیادی از عمق به آنها.”

کاریلو می گوید: پایه داستان شامل صاحب یک هتل تبدیل شده سریال killer à la H. H. هلمز است که در نهایت افتاد و متعهد به پناهندگی مجنون. داستانی, Denver, زن و شوهر اقدام به خرید هتل و در نوع متا پیچ و تاب و تبدیل آن به یک اتاق فرار. بازدید کنندگان خواهد بود debriefed در backstory قبل از آنها شروع به بازی.

“هنگامی که آنها در اتاق آنها پیدا کردن که او فرار کرده و تغییر بازی و از بازی با, بازیکنان,” او می گوید. “این نوع از تاب هنگامی که آنها در اتاق.”

از زمان فرار اتاق است که به نام “اتاق 303” و فصل اول در چه Carrillo می خواهد به سه بخش داستان است. آن را در راستای بزرگسالان اما مردم به ارمغان آورده اند کودکان به عنوان جوان به عنوان پنج. به غیر از یکی از بچه ها که شروع به گریه جمعیت جوان به نظر می رسید به آن را اداره کند.

“من می گویم اگر شما اجازه دهید بچه های خود را سازمان دیده بان R-فیلم رتبه شما احتمالا خوب,” او می گوید. “اما وجود دارد برخی از گور و بزرگسالان زبان. من به هشدار به جلو است.”

او اضافه می کند که اتاق خصوصی است بنابراین شما هرگز جفت می شود تا با غریبه ها. این چیزی است که او نمی مراقبت از در دیگر فرار اتاق.

“گاهی اوقات شما افرادی که کمی تلو تلو خور و مبتذل و یا آنها را به بوی بدن, مسائل و یا آنها ناشی از خست با پازل و نمی خواهید به بازی به عنوان یک تیم” او می گوید. “زمانی که من شروع به این, یکی از, یکی از چیزهایی که من می خواستم آن را خصوصی و فقط شما و تیم خود را. مردم راحت تر و بیشتر غوطه ور است.”

نقطه خود را باز شده است از ماه نوامبر و واکنش بوده است به شدت مثبت او می گوید.

“مردم رجزخوانی و raving,” او می گوید. “آنها گفت: این یکی از بهترین ها در دنور در کلرادو. من تا به حال مردم می گویند آن را به بهترین در جهان است. این یک برکت و رحمت برای مردم صحبت می کنند و بسیار از آن.”

303 فرار واقع شده است در 8805 فاکس درایو شماره 100 در تورنتون. در اتاق باز است و سه شنبه از طریق شنبه از 5 تا 9:30 بعد از ظهر جمعه از 4 تا 11 بعد از ظهر شنبه از ساعت 11 تا نیمه شب و پنج شنبه از ساعت 11 صبح تا 10:30 p. m. حداقل دو نفر می توانند بازی و رزرو توصیه می شود. بلیط های در حال 40 دلار در هر فرد و پایین رفتن با گروه های بزرگتر. برای اطلاعات بیشتر 303escape.com تماس بگیرید و یا 303-568-9861.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im