3 وحشی: گرما مجموعه رکورد های بالا سحر و جادو 116-113

میامی — آن را در زمان یک رکورد تنظیم شب از 3 نقطه در محدوده میامی هیت به ضرب و شتم سحر و جادو اورلاندو.

دانکن رابینسون به ثمر رساند 27 امتیاز همه آنها که از فراتر از قوس و گرما به یک حق رای دادن-رکورد 22 3-اشاره گر خود را در 116-113 برنده بیش از سحر و جادو در شب چهارشنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

Goran Dragic گل 25 امتیاز و افزود: نه کمک, Kelly Olynyk به ثمر رساند 16 در تیراندازی شب و جیمی باتلر به پایان رسید و با 12 امتیاز هشت کمک و هفت ریباند به عنوان میامی برنده چهارم آن راست.

رکورد قبلی برای گرما 3-اشاره گر بود 21 مجموعه 5 آوریل سال 2017 در شارلوت. 22 3-اشاره گر ساخته شده نیز گره خورده ترین مجاز در یک بازی با اورلاندو.

‘œMy هم تیمی های من را تشویق به شلیک کنید. کادر مربیگری من را تشویق می کند به ساقه” رابینسون گفت. ‘œSo من فقط رفتم و سعی کردم به تهاجمی.”

ترنس راس تا به حال فصل اوج 35 امتیاز و هشت 3-اشاره گر برای سحر و جادو که کاهش یافته است سه مستقیم و در عین حال باقی می ماند در شماره 8 نقطه در کنفرانس شرق حذفی مسابقه.

بازی شد فقط دوم در NBA به طور منظم فصل تاریخ که در آن دو بازیکن ساخته شده حداقل هشت 3-اشاره گر. دیگر: Jan. 5, 2019, زمانی که استفان کاری ساخته شده 10 برای گلدن استیت و دوستان Hield ساخته شده هشت برای ساکرامنتو. آن را نیز یک بار اتفاق افتاده است در یک بازی حذفی که Draymond سبز و Damian Lillard هر دو ساخته شده در هشت طلایی دولت-پورتلند matchup در مارس 7, 2016.

                                                                                                                                                                                                                       

Nikola Vucevic به ثمر رساند 22 امتیاز و برداشت 16 ریباند برای سحر و جادو در حالی که اوان فورنیر به پایان رسید و با 17.

‘œThe بزرگترین عامل در این بازی کاملا روی من” سحر و جادو مربی استیو کلیفورد گفت. ‘œWe فقط خوبی ندارد, گزینه B برای دانکن رابینسون تا حاصل کار دو تیم. ما تنظیم شده در حاصل کار دو تیم. بچه ها ما انجام یک کار خوب است اما تفاوت در این بازی است.”

حتی پس از 3 نقطه رگبار گلوله توسط میامی اورلاندو, هنوز هم شانس در پایان.

پایین سه با 6.2 ثانیه به سمت چپ پس از حرارت در زمان گذشته ناپاک آنها را ترک کرده بود به سحر و جادو رفت و به هارون Gordon – که نگاه خوب در یک 3-اشاره گر از گوشه سمت راست. آن ضربه لبه حرارت کنترل ارتجاعی و زمان تمام شده است.

رابینسون از دست رفته خود را ضربه اول 3-اشاره گر از گوشه سمت چپ. او بعد از هفت تمام شد 3s و همه متصل است. او 7 برای 8 از راه دور در باز کردن 24 ساعت تبدیل شدن به اولین بازیکن در NBA به دو نیمه با حداقل هفت 3s در این فصل – او تا به حال هشت در نیمه اول برابر کلیولند در Nov. 20.

‘œSome از آن 3s آنها ساخته شد عکس های سخت و گاهی اوقات اتفاق می افتد که’� Vucevic گفت. ‘œI فکر دفاعی ما بهتر است. وجود دارد برخی از اشتباهات است که ما نمی مراقبت از است.”

                                                                                                                                                                                                                       

حرارت مورد نیاز همه رابینسون بود, چرا که سحر و جادو نیست رفتن دور.

اورلاندو به عنوان بسیاری از 15 میدوی را از طریق سه ماهه دوم و سپس با استفاده از یک 13-2 اجرای بیش از یک کشش از 2:55 در اواخر نیمه برای گرفتن حق بازگشت به همه چیز. میامی منجر شد به 60-55 در استراحت و گرما منجر 88-84 پس از عقب و جلو سه ماهه سوم که ویژه 10 سرب تغییرات.

نکته-INS

سحر و جادو: چهارشنبه شروع از چهار بازی جاده نوسان برای اورلاندو, طولانی ترین سفر در سمت چپ بر روی آن برنامه. سحر و جادو بازی 10 از نهایی خود را در 17 بازی در خانه. … جیمز انیس سوم شروع یک بازی از 30 بازی در میامی به عنوان یک عضو از گرما. او در حال حاضر آغاز شده و دو نفر از چهار نفر او را در میامی به عنوان یک حریف.

گرما: رابینسون رگه هایی از بازی با حداقل یکی از 3-اشاره گر است که در حال حاضر در 47 دو خجالتی مطابق Rafer Alston گرما رکورد. او ساخته شده است که چند 3s در 45 از کسانی که 47 بازی. … Olynyk بود 5 5 از میدان 3 3 از 3-نقطه محدوده و بیش از گذشته خود پنج بازی تیراندازی 19 25 از میدان از جمله متناوب 13 15 از 3 نقطه محدوده. او به طور متوسط 11.6 امتیاز در فقط کمتر از 16 دقیقه در هر بازی که در کشش.

خاطره غم انگیز

روز شنبه مشخص شده دقیقا 30 سال پس از Loyola Marymount را هنک جمع آوری سقوط کرد و درگذشت در دادگاه در یک بازی برابر پورتلند – لحظه ای که در آن گرما مربی Erik Spoelstra, سپس یک گارد برای پورتلند بود در دادگاه و فقط چند پا دور از بالا به ثمر رساند ، Spoelstra صحبت کرده است آن روز که لحظه ای چند بار. ‘œThat رفتن به اچ در حافظه من تا پایان,’� Spoelstra گفت.

دولت عنوان

میامی برنده فصل سری 3-1 اولین بار در چهار سال گذشته و 15 بار در 31 سال کلی که گرما می تواند ادعا می کنند در دولت حقوق bragging. اورلاندو برنده فصل های سریال نه بار و باشگاه ها تقسیم هفت. ‘œThis است که دولت ما” گرما مرکز Meyers لئونارد توییتی postgame.

بعدی

سحر و جادو: بازدید مینه سوتا در روز جمعه.

گرما: بازدید از نیواورلئان در روز جمعه.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im