4 MLB بازیکنان 2 کارکنان تست مثبت برای COVID-19 جلوتر از روز افتتاحیه


لس آنجلس (CBSLA) – چهار لیگ اصلی بیس بال بازیکنان خارج از حدود 11,000 آزمایش مثبت برای COVID-19 جلوتر از روز افتتاحیه این هفته لیگ برتر جمعه اعلام کرد.

تحت MLB را COVID-19 نظارت بر سلامت و تست برنامه از طریق جولای 23, شش نمونه – و یا .05% – بوده است جدید مثبت. دو نفر از کسانی که اعضای هیات در حالی که چهار نفر باقی مانده بودند بازیکنان.

نزدیک به 100 جدید تست مثبت ثبت شده است پس از MLB شروع مصرف غربالگری در ژوئن 27. در میان 99 مثبت 84 بوده است بازیکنان و 15 شده اند و کارکنان است.

LOS ANGELES, CALIFORNIA – جولای 23: Los Angeles Dodgers مدیر دیو رابرتز در کنار باب Geren #8 در ستاره شرق در پنجمین دور در برابر غول سان فرانسیسکو در روز افتتاحیه بازی در ورزشگاه طفره زن در 23 ژوئیه سال 2020 در لس آنجلس ، 2020 فصل شده بود به تعویق افتاد و از ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

بیش از دو دوجین باشگاه تا به حال یک فرد مثبت تست های لیگ برتر گفت.

در حالی که هیچ یک از بیاورد و باشگاه ها شناسایی شدند طفره زن outfielder A. J. پولاک در هفته گذشته نشان داد که او به این تیم پیوست کمپ تابستانی اواخر به دلیل او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

Los Angeles Angels پارچ خولیو تهران نیز گزارش آزمایش مثبت هفته گذشته است.

ناقص 60-بازی MLB فصل است که در نهایت در جریان پس از تکرار تاخیر به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net