47 Annual Daytime Emmys به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

پاسادنا (CBSLA) — از 47 annual Daytime Emmys شده اند به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ملی Academy of Television Arts & Sciences پنج شنبه اعلام کرد.

“به عنوان وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در حال حاضر با جریان اطلاعات در حال تغییر روزانه تقریبا ساعتی, اساس, آن را به سادگی غیر مسئولانه به جلو حرکت کند با ما جشن سالانه تعالی در طول روز تلویزیون در این زمان” رئیس آکادمی تری o’reilly گفت.

در این مراسم برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئن 12-14 در پاسادنا مرکز کنوانسیون.

نوشته ادامه خواهد داد به قضاوت و نامزد متعاقبا اعلام خواهد شد در بهار امسال با توجه به برنت استانتون روز جایزه امی مدیر اجرایی.

“ما در حال کار بر روی برخی از جالب ایده های جایگزین برای چگونه به بهترین تشخیص آفرین بعد از این سال و به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر در هفته پیش رو” استانتون گفت.

این آکادمی در حال حاضر به تعویق افتاد تکنولوژی و مهندسی جایزه امی شد که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 19 در لاس وگاس و ورزشی جایزه امی برای برنامه ریزی مارس 28 در شهر نیویورک است.

“این بسیار دشوار است تصمیم گیری را, اما در پایان روز سلامت و ایمنی ما رویداد شرکت کنندگان و کارکنان باید باقی می ماند ما برترین نگرانی گفت:” آدم تیز آکادمی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “ما از نزدیک نظارت عمومی هیت مقامات ارشاد به دنبال بازخورد از جوایز ما جوامع و ارزیابی انعطاف پذیری ما محل تولید و شرکای ما برای آینده برنامه ریزی بی سابقه ای در این زمینه.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im