49ers قفل کردن آرمستد بود برنامه ریزی برای مقابله Buckner

سانتا کلارا, کالیفرنیا. — سان فرانسیسکو 49ers قفل شده است و تا یک ستاره دفاعی lineman با یک قرارداد طولانی مدت ساخته شده و قصد مقابله دیگری برای اضافه کردن یک نیاز پیش نویس انتخاب و حقوق و دستمزد کلاه ،

دفاع از NFC قهرمان Niners امضا دفاعی lineman Arik آرمستد بود به مدت پنج سال قرارداد به ارزش 85 میلیون دلار در روز دوشنبه به نگه داشتن او را در بازار باز و سپس بلافاصله پس از توافق به یک معامله برای ارسال دفاعی مقابله با DeForest Buckner به ایندیاناپولیس.

                                                                                                                                                                                                                       

یک فرد آشنا با تجارت گفت: 49ers خواهد به دست آوردن شماره 13 به طور کلی انتخاب کنید در این سال در پیش نویس قرارداد. Buckner دریافت خواهد کرد یک قرارداد جدید به ارزش به طور متوسط از 21 میلیون دلار در سال فرد گفت: خواست نامش فاش نشود چرا که نه تجارت و نه قرارداد می تواند تبدیل به رسمی تا شروع لیگ سال در روز چهارشنبه.

این یک سری چشمگیر از حرکت برای یک Niners تیم که سوار قدرت خط دفاعی تمام راه را به سوپر باول. اما با آرمستد بود نیاز به یک قرارداد جدید به عنوان یک پتانسیل رایگان عامل آن ثابت بیش از حد دشوار است به نگه داشتن هر دو او و Buckner.

Buckner شد بدهکار حدود 12.4 میلیون دلار از این فصل پنجم-سال گزینه های خود را rookie قرارداد و به دنبال یک قرارداد بلند مدت است که او را دوم-پرداخت بالاترین دفاعی به مقابله با قوچ’ هارون دونالد.

که منجر به تجارت است که به سان فرانسیسکو یکی دیگر از دور اول انتخاب کنید برای رفتن با خود در شماره 31. این Niners در حال حاضر هیچ میدارد در, دوم, سوم و یا چهارم دور با تشکر قبلی معاملات و می تواند نگاه به تجارت با یکی از خود را بر میدارد به پر کردن آن حفره.

                                                                                                                                                                                                                       

آمد آن در هزینه های سنگین به عنوان Niners برخورد دور بازیکن مربیان رای دادند و به عنوان تیم MVP فصل گذشته. Buckner بود برداشت و هفتم به طور کلی در سال 2016 و یکی از معدود نقاط روشن در یک دست تیم خود را برای اولین بار سه سال است.

او بوده است بسیار با دوام از دست رفته تنها یک بازی در چهار فصل و سوم-اکثر دفاعی جرقه بزند در میان linemen پس از سال 2016. او 143 کارفرمایی فشار هستند و پنجم در میان تمام داخلی linemen بیش از چهار سال گذشته با توجه به NFL NextGen آمار.

Buckner تا به حال حرفه ای-بالا 12 کیسه در سال 2018 و پس از آن تا به حال 7 1/2 فصل گذشته به عنوان بخشی از, شاید لیگ برتر دفاعی خطوط با آرمستد بود و لبه rushers نیک Bosa و دی فورد.

در حال حاضر Buckner سعی خواهد کرد برای تقویت ایندیاناپولیس دفاع در بد نیاز به کمک دفاعی در مقابله با پس از ضبط سوم-کمترین فشار به خارج از کشور در فصل گذشته با توجه به NextGen آمار.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما نیاز به دریافت بیشتر داخلی فشار” مدیر کل کریس بالارد گفت: در ماه ژانویه است. “سه روش درایوهای این چیز. در همه جا من شده است که مورد. اگر یک تیم می رود 80 بر ما dinking و dunking پایین این زمینه من می توانم با آن زندگی می کنند. چه می سوزد من دادن تا عکس. از دست دادن مواد منفجره بازی می کند.”

بارگیریها شد تا متقاعد Buckner مناسب نقش است که بالارد که ادویه انباشت پیش نویس میدارد داد تا یک فرصت بالقوه انتخاب کارفرمایی در ماه آوریل است.

بالارد قفل سمت چپ مقابله با آنتونی Castonzo به دو سال قرارداد پنج شنبه به او انعطاف پذیری برای انجام کارهای دیگر.

بارگیریها پس از آن منتشر شد دفاعی مقابله با Margus شکار فقط یک سال پس از امضای مجدد او. که تصمیم پاک در حدود 4 میلیون نفر در حقوق و دستمزد کلاه ،

آرمستد بود تا به حال دستیابی به موفقیت های نجومی در سال 2019 منجر به قرارداد جدید. او در دور اول انتخاب کنید برای سان فرانسیسکو در سال 2015 اما آیا ایجاد یک تاثیر بزرگ در چهار فصل در لیگ به عنوان او در برخورد با آسیب های که محدود به زمان بازی در 2016-17 و پیدا کردن مناسب برای مهارت های خود را.

این همه گرد هم آمدند در فصل گذشته تحت یک برنامه ساده قرار داده و در محل جدید خط دفاعی مربی کریس Kocurek. آرمستد بود رهبری Niners با 10 کیسه و پس از گرفتن نه تنها در 46 بازی بر چهار فصل است. آرمستد بود نیز رتبه دوم در این تیم با 35 کارفرمایی فشار با وجود بازی در زمان قابل توجهی را در داخل. او همچنین یک نیروی برابر اجرا شود.

“Arik فیزیکی ابزار و تطبیق پذیری اجازه داده اند او را به شدت تولیدی ما در سبک دفاعی و ما نگاه به جلو به تماشای او را به بازی خود را به یک سطح بالاتر حتی به عنوان او رشد می کند در درون ما طرح” مدیر کل جان لینچ گفت. “Arik شده است تاثیر بازیکن در زمین و تفاوت ساز در جامعه ما, و ما هیجان زده برای آنچه که در آینده نگه می دارد برای او.”

این Niners نیز باید تصمیمات کلیدی را در ایمنی Jimmie بخش و گیرنده امانوئل ساندرز اما در حال حاضر اضافی دور اول انتخاب کنید تا در این زمینه کمک کند.

___

AP ورزشی نویسنده مایکل Marot در ایندیاناپولیس کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im