KINGSTON, Ga. (CBS محلی) — 5-ساله گرجستان پسر مورد ستایش قرار داد یک “قهرمان” برای صرفه جویی چند تن از اعضای خانواده خود را از آتش سوزی آغاز شده است که در داخل خانه خود را.

نوح جنگل بیدار شد صبح یکشنبه برای پیدا کردن اتاق خواب خود را در آتش مقامات در فلوریدا شهرستان گفت. او بلافاصله شروع به پریدن کرد و اقدام به حمل خود را 2 سال با خواهر و سگ خود را در خارج از خانه.

“من برداشت [خواهر] لیلی تا رو به این پنجره با لیلی رو سگ و از” جنگل گفت WSB. “که در آن است و من خودم را.”

او پس از بازگشت به خانه زد تا از پله ها و گفت: عموی خود را برای کمک به هر کس دیگری.

جنگل و 4 سایر اعضای خانواده برای درمان سوختگی جزئی و دود استنشاق با توجه به فلوریدا County Fire وزارت Facebook post. در همه “قهرمان ما!” — به عنوان BCFD پست توصیف او — اعتبار برای صرفه جویی در خود و 7 سایر اعضای خانواده است.

“اگر آن را برای نوح — منظورم همه ما خواب بودند بنابراین ما نمی خواهد شناخته شده اند چه می گذرد گفت:” پسر پدربزرگ دیوید وودز. “ما می تواند به همه از دست ما زندگی می کند.”

محققان می گویند که آتش سوزی در اتاق خواب است که نوح و لیلی به اشتراک گذاشته شده بود و ظاهرا نتیجه الکتریکی بیش از حد.

جنگل خواهد بود به رسمیت شناخته شده به عنوان یک آتش نشان افتخاری در جمعه توسط BCFD رئیس Dwayne Jamison و با ارائه یک “نجات بخش جایزه.”

خانواده گسترده که سهام این خانه در سمت غرب کینگستون ندارد بیمه اما GoFundMe صفحه تنظیم شده است تا به پرداخت برای مسکن موقت و برای کمک به آنها برای بازسازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im