MORENO VALLEY (CBSLA) — 5 سال بود که زخمی در مرگبار اتوبوس منشور تصادف در شمال سن دیگو شهرستان شد airlifted یکشنبه به Moreno Valley hospital, مقامات گفت.

کودک در میان 21 مسافر در یک اتوبوس منشور سفر از ال مونته به تیخوانا که سقوط کرد صبح روز شنبه در باران-slicked عازم جنوب بزرگراه بین ایالتی 15 جنوبی از مسیر دولت 76 نزدیکی فللبروک.

سه نفر در تصادف کشته شدند و 18 نفر دیگر گرفته شده بودند به بیمارستان و پنج به Palomar مرکز پزشکی در اسکاندیدو پنج به دره داخلی مرکز پزشکی در ویلدومار و هشت به Temecula Valley بیمارستان با توجه به California Highway Patrol مقامات. سه نفر از بيماران بستری پایدار عمده صدمات.

“خوشبختانه سنگین نجات سیستم — طناب و آن نوع از چیزهایی که ما این مورد نیاز به منظور رها کردن قربانیان” رئیس Stephen راهب بزرگ از سان Diego County Fire Department گفت. “و خوشبختانه همه قربانیان بودند از صحنه حذف شده در عرض 30 دقیقه از ورود.”

این کودک که در اصل گرفته شده و به دره داخلی مرکز پزشکی بود airlifted یکشنبه به دانشگاه ریورساید سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی در Moreno Valley می شود برای درمان زخم سر.

با توجه به CHP حادثه اتفاق افتاده در حدود 10:30 صبح زمانی که منشور اتوبوس متعلق به ال مونته مبتنی بر اجرایی خطوط Inc. — تضعیف خاموش من-15 در طول یک باد و باران سنگین پایین خاکریزی و فرود بر روی سقف آن. بسیاری از مسافران مجروح شدند یا خارج و یا فرار از اتوبوس. مقامات گفت: اتوبوس مجهز به کمربند ایمنی هر چند تعداد کمی از مسافران شد و پوشیدن آنها در زمان تصادف.

به گزارش گروه حمل و نقل, اتوبوس شرکت سوابق نشان می دهد که آن را تصویب کرده است تمام بازرسی بیش از دو سال گذشته و شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از سقوط.

راننده این اتوبوس از آمریکا سوال شد توسط مقامات و داوطلبانه به یک نمونه خون. محققان گفت: راننده که نام او منتشر نشده بود و همکاری به طور کامل با این حال بررسی است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im