آتلانتا — شصت سال گذشت از Roslyn پاپ به خانه آمد از اروپا به تفکیک جنوب و کانال سرخوردگی او را به نوشتن ‘œAn درخواست تجدید نظر برای حقوق بشر است.’�

سند منتشر شده در مارس 9, 1960, اعلام تشکیل آتلانتا جنبش دانشجویی که کمپین نافرمانی مدنی را شکست خفه کننده بست بیش از حقوق مدنی در آتلانتا و عجله پایان نژادپرستانه Jim Crow قوانین و سیاست ها در سراسر منطقه است.

                                                                                                                                                                                                                       

بعد از این همه وقت پاپ عمیقا نگران آن است که خود را سخت موفق به کسب دستاوردهای در حال لغزش به دور است.

‘œWe باید مراقب باشید. این نیست که اگر ما می توانید استراحت و فکر می کنم که همه چیز مرتب است” پاپ گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه هفته گذشته است.

این ‘œAppeal’� به سرعت تبدیل به یک حقوق مدنی مانیفست پس از آن به نظر می رسد به عنوان یک صفحه کامل آگهی در آتلانتا در روزنامه ها. آن را محکوم کرد توسط گرجستان segregationist رژیم صهیونیستی است. ارنست Vandiver اما جشن در سراسر کشور تجدید چاپ به صورت رایگان در نیویورک تایمز و لس آنجلس تایمز و وارد کنگره ضبط.

ایده این بود که به توضیح دهد که چرا دانش آموزان سیاه پوست خواهد سرپیچی از پدر و مادر خود اساتید و پلیس به طور غیر قانونی اشغال سفیده-تنها فضاهای. آن را تقبیح نژادپرستانه قوانین حاکم بر آموزش و پرورش, شغل, مسکن, رای گیری, بیمارستان, تئاتر, رستوران ها و اجرای قانون است. آن را به نام ‘œall مردم را به دفاع از خود و لغو این بی عدالتی.’�

‘œEvery طبیعی انسان می خواهد به راه رفتن زمین با عزت و نفرت هر و همه proscriptions قرار داده شده بر او به دلیل نژاد یا رنگ,’� آن گفت:. ‘œWe قصد ندارند به صبر placidly برای آن دسته از حقوق که در حال حاضر از نظر قانونی و اخلاقی ماست به پرداخت به ما در یک زمان.’�

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe زمان آمده است برای مردم آتلانتا و جورجیا را به نگاه خوب در آنچه که واقعا اتفاق می افتد در این کشور و برای جلوگیری از باور کسانی که به ما بگویید که همه چیز خوب است و برابر و Negro خوشحال است و راضی’� آن را گفت.

این دانش آموزان به معنای آنچه آنها گفت: قانع کردن آتلانتا سیاه و سفید خانواده به تحریم تفکیک فروشگاه ها و سالن های تئاتر و بارها و بارها به دنبال خدمات در مکان های که در آن رنگ پوست خود را به معنای آنها اجازه نداشتند. با الهام از مارتین لوتر کینگ جونیور آنها بی شماری مرتکب اعمال غیر خشونت آمیز اعتراض و بازداشت صدها نفر که در طول بهار و تابستان است.

پاپ نقش به عنوان نویسنده از آتلانتا جنبش دانشجویی را ‘œAppeal’� است که به خوبی مستند شده است. کمتر شناخته شده است که چگونه او را به نوشتن آن را به عنوان یک 21 ساله دانشجو بدن جمهور در کالج اسپلمن گشت.

متولد و بزرگ شده در آتلانتا پاپ گفت: او نمی دانست که چگونه آن را احساس به رایگان تا زمانی که او 20 بود زمانی که او یک سال را در خارج از کشور در اروپا در یک مریل بورس تحصیلی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThere شد بدون مرز – هیچ مکان من نمی توانستم هیچ برنامه من می توانم با استفاده از, هیچ محدودیتی برای من وجود ندارد. من می توانم غذا خوردن که در آن من می خواستم – من که نمی توانستم در آتلانتا,” او گفت:. “من احساس قید شده بود گرفته شده ، �

بازگشت به زندگی در زیر Jim Crow احساس خفقان کرد و گفت: ‘œI تا بدبختی بود. من فقط نمی دانم که چگونه من که قرار بود به آن ایستاده اند.”

او گفت که او بود که نوشیدن قهوه با جولیان باند که بعدها تبدیل به یک ایالت سناتور زمانی که خود را Morehouse College همکلاسی Lonnie پادشاه با نزدیک شدن به تکان دادن یک روزنامه مقاله در مورد داروخانه نشستن در چهار North Carolina A&T دانشجویان روز قبل از.

‘œIt فقط کلیک: ‘چرا ما انجام دهد ، گفت: ما به هر یک از دیگر. و قبل از این روز بود که ما تصمیم به شروع یک جنبش است. ما دیگر نمی خواهد تحمل گوشته حقارت,’� پاپ به یاد می آورد.

رهبری Lonnie پادشاه یک Ebenezer کلیسای باپتیست عضو اما نسبت به آن معروف شبان آنها شروع بسیج در میان 4000 دانش آموزان در آتلانتا در شش سیاه و موسسات آموزش عالی. هنگامی که خود را در کالج رئیس جمهور متوجه آنها نمی تواند آنها را متوقف کند آنها خواسته دانش آموزان به توضیح انگیزه های خود را در یک سند. پاپ نامگذاری شد به کمیته نوشتن اما نمی تواند متقاعد کردن مرد جوان به نشستن و انجام کار.

‘œRoslyn قادر به کررل ما به کار’� چارلز سیاه یک Morehouse دانشجویی که شد یک فعال و بازیگر توضیح داد: در یک ماه تاریخ سیاه رویداد ماه گذشته در Decatur, گرجستان. ‘œSo Lonnie او می گوید, ‘نوشتن چیز لعنتی.”�

پاپ آن را نوشته و خودش longhand کشیدن و همه nighter با اوراق قرضه خود را در خانه از, استاد, مورخ, Howard Zinn, که تا به حال یک ماشین تحریر. ‘œWe ندارد بسیاری از زمان,’� پاپ گفت. ‘œJulian بود که با تایپ کردن آن را در حالی که من توزیع شد او صفحات.’�

‘œOf آن ارسال امواج شوک از طریق جامعه’� او گفت:.

‘œIt شد نوع یک نقشه راه برای جنبش ما را در تمام این چیزهایی,’� سیاه گفت.

مبارزات انتخاباتی خود را از تحریم و تحصن در نهایت از جمله مارتین لوتر کینگ جونیور مجبور سفید رهبران به مذاکره با دانش آموزان سیاه پوست به desegregate فروشگاه های تئاتر مدارس و دیگر موسسات.

پاپ در ادامه به آموزش دین و موسیقی و ادبیات انگلیسی به نسل از دانش آموزان کالج در نیویورک و پنسیلوانیا و تگزاس در حالی که بالا بردن دو دختر.

این ‘œAppeal’� خود را دنبال کرده است در تمام طول او گفت: “این فقط به عنوان مربوطه در حال حاضر به عنوان زمانی که من آن را نوشته است.’�

نژادپرستی پاپ گفت: “œis چنین آشکار بد. و به نظر من که مردم نمی سعی در پنهان کردن آن بسیار دیگر.’�

“من فقط به حال یک دوست بزرگ نوه متولد شده در ماه سپتامبر و من فقط امیدوارم که همه چیز بهتر خواهد بود برای او’� او گفت:. ‘œMaybe ما باید متفاوت رهبری و زندگی مردم را تغییر داده شده اند. اما من خیلی خوش بینانه است.’�

___

مایکل وارن توسط سردبیر در AP جنوب میز و یک کمک کننده به نژاد و قومیت تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de