$66bn ‘امنیت شبکه’ برای حمایت از ما آسیب پذیر

افرادی که از دست دادن شغل خود در coronavirus همه گیر و کسانی که هنوز به دنبال کار خواهد دسترسی به جدید موقت $550 دو هفته پرداخت به عنوان بخشی از یک $66.1 میلیارد “تور ایمنی” برای کسانی که بدترین آسیب دیده.

جدید کروناویروس و مکمل های غذایی را به طور موثر دو برابر پرداخت های رفاهی به 1100 دلار دو هفته – یا $78.50 یک روز برای موجود و جدید دریافت کنندگان کارجویان پرداخت (که قبلا به عنوان شناخته شده Newstart) و همچنین هر کسی که در جوانی کمک هزینه مزرعه خانواده کمک هزینه پدر و مادر پرداخت و یا سود ویژه برای شش ماه.

دارایی آزمون و دوره انتظار لغو خواهد شد.

$750 پرداخت نقدی را نیز به جیب حدود پنج میلیون استرالیایی در سن بازنشستگی مراقبین کمک هزینه خانواده مزایای مالیاتی و یا بازنشستگی جانبازان در جولای 13 به عنوان بخشی از بسته است.

و استرالیایی در استرس های مالی قادر خواهد بود برای دسترسی به پس انداز بازنشستگی خود را در اوایل.

Treasurer Josh Frydenberg and Prime Minister Scott Morrison on Sunday. Picture: David Gray / AFP
media_cameraخزانه دار جاش Frydenberg و نخست وزیر اسکات موریسون در روز یکشنبه. تصویر: David Gray / AFP

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: این قایق از اقدامات مورد “سوپر” استرالیا تور ایمنی برای آسیب پذیر ترین.

او هشدار داد وجود نداشت “دو هفته رفع سریع” به استرالیا از طریق بحران و پرچم مطلب “سخت گیرانه” اقدامات مورد نیاز خواهد بود برای متوقف کردن ویروس مرگبار را گسترش.

“در ماه های آینده ما را پیدا خواهد کرد که چقدر قوی هستیم” آقای موریسون گفت: به عنوان او خواست استرالیایی به یاد زمان جنگ درس هایی از نسل های گذشته که به هم چسبیده را از طریق چالش های.

“در حالی که این سختی ها و فداکاری ممکن است شکستن قلب ما در مناسبت ما نباید اجازه دهید آنها را شکستن روح ما است.”

خزانه دار جاش Frydenberg گفت: مقامات در حال حاضر انتظار شوک اقتصادی از COVID-19 همه گیر می شود “عمیق تر و گسترده تر و طولانی تر”.

تحت superannuation دسترسی به تغییرات و مردم در مشکلات مالی قادر خواهد بود به منظور جلب تا 10 ، 000 دلار از پس انداز بازنشستگی خود را برای هر یک از دو بعدی سال مالی.

در یک حرکت است که قرار دادن پول بیشتر در جیب هزاران جنوب استرالیا بازنشستگان deeming نرخ نیز کاهش بهره را با 0.25 درصد از مارس 1 بعد از آنکه بانک مرکزی تصمیم به کاهش نرخ نقدی به تاریخی 0.25 درصد است.

بازنشستگان نیز باید انعطاف پذیری بیشتر در اطراف بازنشستگی با کاهش الزامات مورد نیاز برای سوپر حساب مبتنی بر حقوق بازنشستگی به کاهش 50 درصد است. این بسته همچنین شامل پرداخت تا $100,000 در مورد 690,000 و کارهای کوچک و متوسط و حدود 30000 نه برای سود از جمله موسسات خیریه برای پوشش حقوق و قبوض آب و برق.

دولت نیز تضمین 50 درصد از وام های جدید به کوچک و متوسط کسب و کار واجد شرایط از وام دهندگان که می آید پس از بانک ها در هفته گذشته وعده داده شده به تاخیر بازپرداخت وام برای کسب و کار برخورد با کروناویروس. قوانین تجارت در سراسر در حالی که ورشکسته نیز آرام شود.

سالمندان و خدمات اجتماعی گروه های لابی استقبال رفاه, پرداخت, افزایش, اما superannuation بخش نگرانی در مورد در دراز مدت اثرات. کسب و کار SA اجرایی مارتین Haese استقبال از بسته اما گفت که بیشتر مورد نیاز بود از جمله امداد در اجاره و آب و برق.

شورای استرالیا از خدمات اجتماعی اجرایی کاساندرا گلدی گفت: دو برابر شدن پرداخت های رفاهی برای شش ماه خواهد بود “یک تسکین بزرگ” برای بسیاری از, در حالی که ACTU رئیس جمهور میشل o’neil به نام “دستمزد واقعی یارانه پشتیبانی تا مردم را با قرار دادن بازنشستگی خود را در خطر”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de