7-بعد متوسط جدید کروناویروس موارد بالا در سراسر کالیفرنیا; 3 بیشتر شهرستانهای اضافه شده به فهرست پیگیریهای

ساکرامنتو (CBS SF) — فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom روز چهارشنبه گذاشته برخی از گریم چهره در حالت نبرد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس موارد به عنوان اعداد در ادامه به موشک وار رفتن.

در طول بروز رسانی دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر Newsom گزارش شده است که در کالیفرنیا بود 11,694 موارد جدید COVID-19 تایید شده در شنبه شکنانه دولت تک-بعد رکورد مورد تأیید.

اما Newsom همچنین اشاره کرد که نگران کننده تعداد بالا شامل تعداد موارد از آخر هفته در لس آنجلس گزارش دیر شده و تخمین زده می شود که تعداد واقعی موارد جدید برای جولای 7 بود و در واقع کمتر از 10 ، 000.

“ما تا به حال به ذکر است که در روز دوشنبه بود که یک بیت از یک انبار. وجود دارد یک گروه است که در واقع این تعداد زیر 10,000 که ارائه شده در این شماره ما در حال ارائه در اینجا امروز” Newsom توضیح داد.

فرماندار گفت: هفت روز به طور متوسط از 8,116 موارد مثبت افزایش یافته است در آخرین روز از قبلی هفت روز به طور متوسط از 7,876 گزارش روز دوشنبه.

تعدادی از استان ها در دولت دیده بان لیست نیز رشد کرد و به 26 با علاوه بر این از نپا سن بنیتو و Yolo استان ها در حال اضافه در روز چهارشنبه. در بیشتر منطقه خلیج کنترا کوستا, Marin, مونتری و سولانو شهرستان تمام باقی مانده در این فهرست است.

کالیفرنیا county لیست سازمان دیده بان به عنوان ژوئیه 8 (CA.gov)

Newsom اشاره کرد که او خوشحال نیست با افزایش مداوم در موارد و دولت را مثبت رای دادن.

“ما به دنبال در یک 7.1 درصد رای مثبت … شما در حال دیدن یک به دو و گاهی سه برابر یک رای مثبت در برخی از کشورهای دیگر نسبت به کالیفرنیا — ضمنا من خوشحال نیست با 7.1 درصد رای مثبت … اما در کشورهای دیگر که رای مثبت قابل ملاحظه ای حتی بالاتر” Newsom گفت. “به عنوان یک نتیجه تست رو به افزایش است, تست محدودیت عرضه شروع به خود را در حال حاضر و دوباره.”

Newsom سرزنش گسترش روز افزون COVID-19 در رفتار افراد حاضر به دنبال دولت دستورالعمل ها برای کمک به کاهش گسترش این بیماری است.

“ما در حال انجام این کار از آنجا که ما در حال دیدن بستری نرخ رشد … این دلیل است که مردم با پوشیدن ماسک خود را. مردم برای بسیاری از دلایل مختلف و بسیاری از شرایط مختلف تمرین فیزیکی فاصله است که باید آنها را و آنها باید به منظور کاهش گسترش این ویروس” Newsom گفت.

با وجود آن گریم اخبار Newsom ارائه برخی از اطمینان شنبه گفت که دولت به طور کامل مجهز شده و قادر به دست زدن به افزایش بوده است.

فرماندار افتتاح شد نظرات خود را در کالیفرنیا پاسخ به COVID-19 pandemic جمعه با صحبت کردن در مورد وضعیت فعلی بیمارستان و ICU با ظرفیت.

در حالی که او با اشاره به دولت هشدار دهنده افزایش coronavirus موارد بستری شدن در بیمارستان و ICU موارد او مشخص دولت آمادگی برنامه ریزی برای رسیدگی به افزایش موجی از بیماران در بیمارستان ها و جایگزین, مراقبت از امکانات. بیمارستان های باقی مانده در فقط هشت درصد از دولت ظرفیت کل.

Newsom همچنین با اشاره به این که توزیع در دسترس تخت بیمارستان متفاوت در مناطق مختلف.

“ما 416 بیمارستان ها در این کشور است., اما آنها به طور مساوی توزیع شده در بخش های مختلف دولت” Newsom توضیح داد. “شما باید تقریبا به علاوه یا منهای چند هزار نفر — حدود 21,000+ مجوز تخت بیمارستان در لا به عنوان مثال. در Orange County, شما باید فقط 14. بنابراین بسته به جایی که شما زندگی می کنند دارایی های که در دسترس هستند برای شما کاملا مشخص است. شما می توانید تصور کنید که در آن اگر شما یک افزایش فقط کمی از بیماران در Icu در Sutter که می تواند نشان دهنده یک درصد از کل ظرفیت است.”

Newsom همچنین گفت: دولت در حال افزایش ظرفیت به کارکنان این امکانات تا حدودی از طریق کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه سایت گرفتن 35,000 متقاضیانی که تا به حال معتبر مجوز کار پزشکان و پرستاران و مراقبان.

دولت نیز رشد آن PPE تامین موجودی گردآوری 46 میلیون N-95 ماسک و 232 میلیون روش ماسک که از این ماه برای توزیع به امکانات نیاز دارند. در مجموع 201 میلیون روش ماسک و 79 میلیون N-95 ماسک توزیع شده در کالیفرنیا در علاوه بر این به ارائه برخی از مازاد ماسک برای همسایه متحده Newsom گفت.

Newsom اعتبار بخشی از دولت آمادگی برای رسیدگی به افزایش coronavirus موارد به Carmela Coyle, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کالیفرنیا بیمارستان انجمن و انجمن کالیفرنیا از بیمارستان ها و سیستم های سلامت که هم صحبت چهارشنبه.

“ما یک افزایش در تعداد COVID مثبت افراد در ایالت کالیفرنیا است. برای ما در سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی است که ترجمه را به بیشتر از افرادی است که نیاز به مراقبت های بیمارستانی بیشتر از افرادی است که نیاز به مراقبت های ویژه نیز گفت:” Coyle.

او اشاره کرد که شده است وجود دارد 44 درصد افزایش در تعداد افرادی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و 38 درصد افزایش در تعداد نیاز به ICU مراقبت بیش از دو هفته گذشته.

Coyle گفت که بیمارستان ها شده اند خود را تنظیم اضطراری طرح بر اساس آنچه آموخته شده است بیش از چند ماه اول همه گیر ایجاد PPE موجودی مقطع آموزش کارکنان, پیدا کردن فضای موجود در بیمارستان ها و همکاری با امکانات در مناطق مختلف.

Coyle گفت: مشاوره مردم در حال حاضر شنیده می شود نیز آنچه مورد نیاز است برای کمک به مدیریت خروش.

“بهترین راه است که ما می تواند به گسترش و باید به اندازه ظرفیت ما نیاز به درمان COVID مثبت و مبتلا به COVID-19 بیماری است به مطمئن شوید که ما در حال متوقف کردن گسترش عفونت در وهله اول. و این است همه چیز در مورد ماسک و اجتماعی فاصله و بهداشت دست. هر بار که شما انجام دهید که در خانه خود را در محله خود و در جامعه خود را شما در حال کمک به یک پرستار شما در حال کمک به پزشک شما در حال کمک به یک بیمارستان و شما صرفه جویی در زندگی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de