7-ساله در میان 5 کشته در جولای 4, شیکاگو, تیراندازی

شیکاگو-7 ساله دختر در یک خانواده و یک پسر نوجوان در میان پنج نفر کشته در شیکاگو در چهارم جولای, پلیس گفت:.

در یک تیراندازی, درست قبل از نیمه شب شنبه چهار مردان افتتاح شد آتش سوزی در یک گردهمایی بزرگ در خیابان در انگلوود محله سخنگوی پلیس تام Ahern گفت. دو مرد فوت در صحنه و دو از جمله 14-year-old boy, درگذشت یک بیمارستان Ahern گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

چهار نفر دیگر مجروح شدند; یکی در شرایط بحرانی و سه نفر دیگر در نمایشگاه بیماری Ahern گفت. چهار حمله از صحنه فرار کرد. هیچ کس دستگیر شد.

7-ساله بود به ضرب گلوله در سر و در حالی که ایستاده در پیاده رو در خانه مادر بزرگ در یک چهارم جولای حزب حدود 7 p. m. در Austin محله, پلیس گفت:.

گمان کردم از ماشین های و آغاز شد, تیراندازی, پلیس گفت:. هیچ کس بازداشت شده است.

‘œTonight 7 سال در آستین پیوست یک لیست از نوجوانان و کودکانی که امید و آرزو بودند به پایان رسید و توسط هر بشکه از تفنگ” شهردار لری Lightfoot گفت در توییتر اواخر روز شنبه. ‘œAs شهر ما باید با قرار دادن اسلحه ما در اطراف ما جوانان به طوری که آنها درک وجود دارد در آینده برای آنها نیست که پیچیده در خشونت اسلحه.’�

32 ساله بود مجروح در تیراندازی و در شرایط عادلانه.

تیراندازی در این آخر هفته که به کشته شدن افراد جوان به دنبال فاجعه آخر هفته قبل از زمانی که قربانیان شامل 1 سال در یک ماشین با مادر و 10 سال بود که در داخل خانه خود را هنگامی که یک گلوله شلیک یک بلوک دور سوراخ پنجره و زده به سر او را به عنوان او نشسته بر روی نیمکت.

در پاسخ به خشونت است که رخ داده است پس از آخر هفته روز یادبود پلیس گفت که آنها را از 1200 اضافی افسران در خیابان برای این تعطیلات آخر هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de