نیوجرسی — با قدرت و شگرف شات الکس Ovechkin در حال حاضر است که در آن چند در هاکی بوده است.

او هشتم NHL بازیکن به نمره 700 اهداف شغلی و رسیدن به نقطه عطف در دوره سوم از واشنگتن’ پایتخت’ 3-2 دست دادن به New Jersey Devils در روز شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt را در یک لحظه خاص,’� Ovechkin گفت. ‘œWhen شما و نزدیک شما شروع به فکر کردن در هنگامی که آن را به اتفاق می افتد. در نهایت آن را بیش از بنابراین ما لازم نیست که در مورد آن صحبت کنم. ما در حال رفتن به حرکت می کند.’�

34 ساله روسی به جلو یک موقع یک کف دست زدن شات از دایره حق که رفت در پست سمت چپ 4:50 به دوره سوم به تساوی بازی در 2. از آن او بود 42nd هدف از این فصل یکی پشت بوستون دیوید Pastrnak و تورنتو Auston متیوز برای لیگ سرب و آمد در شات دوم خود را در هدف از این بازی است.

پایتخت بازیکنان با عجله بر روی یخ برای تبریک خود را از هم تیمی ها و طرفداران شیاطین به او قوی تشویق می کردند.

‘œIt بود و بدیهی است که یک ماده از زمان است اما این یک هدف بزرگ برای ما در این زمان,’� گفت: Todd Rierden در فصل دوم خود را به عنوان پایتخت مربی پس از خدمت به عنوان یک دستیار قبلی چهار. ‘œAmazing قادر به تماشای آن زندگی می کنند و در فرد. قادر به رفتن را از طریق شش سال گذشته با (Ovechkin) بوده است شگفت انگیز به تماشای. قطعا یک سوپراستار در زمان من بهترین هدف-گلزن است که من تا کنون دیده ام.’�

Wayne Gretzky منجر حرفه ای لیست با 894 اهداف است. او توسط Gordie Howe (801), Jaromir Jagr (766) برت هال (741) مارسل دیان (731) فیل اسپوزیتو (717) و مایک گارتنر (708).

                                                                                                                                                                                                                       

Jagr و گارتنر هر دو صرف برخی از زمان با پایتختهای اما هلند به علامت در حالی که بازی برای این تیم است.

‘œIt همیشه خاص می شود که در رده” Ovechkin گفت. “اما من می خواهم بگویم بدون تیم من بدون خانواده و بدون طرفداران حمایت است که من هرگز در رسیدن به این نقطه عطف. ما همچنان به ایجاد تاریخ است.’�

Ovechkin به حال گل در پنج مستقیم بازی قبل از گرفتن شماره 699 برابر مونترال در پنج شنبه شب. او تا به حال 14 گل از جمله سه کلاه کلاهبرداری در هفت بازی قبلی خود قبل از خشکسالی است.

‘œI می دانستم که روزی حتی اگر من نمره امروز ما هنوز 20 بازی بنابراین یکی از هدف های من, نمره,’� او گفت:. ‘œIt خیلی خوب شرکت می باشد. من خوشحال می شود وجود دارد.’�

او نیاز 1,144 بازی برای رسیدن به نقطه عطفی دوم سریعترین پشت Gretzky در 886 بازی. و پخش شده است که عذاب goalies پس از پیوستن به لیگ برتر در سال 2005 به نقل از 600 اهداف به 700 در 154 بازی ها, بدترین در میان هشت بازیکن برای رسیدن به علامت.

                                                                                                                                                                                                                       

انتخاب اول کلی در سال 2004 پیش نویس Ovechkin است 1,270 امتیاز پس از شروع خود را rookie فصل فقط جلوتر از پنگوئن ستاره سیدنی کرازبی (1,256) از آنجایی که آنها هر دو وارد بازار گردید که در آن سال.

با وجود Ovechkin را صعود واشنگتن خود را از دست داده مستقیم چهارم سقوط کرد و به 3-7-1 در گذشته خود 11 بازی باقی می ماند با پیتسبورگ بالای شهری بخش در 80 امتیاز – پنگوئن لبه با یک بازی در دست است. واشنگتن میزبان پیتسبورگ که از دست 5-2 در خانه به بوفالو در روز یکشنبه.

‘œWe هستید کمی تلاش در حال حاضر کمی در شانه های ما,’� Ovechkin گفت. ‘œWe باید به مبارزه از طریق این و همه چیز خوب خواهد بود.”

دامون Severson گل پیروزی برای آخرین محل نیوجرسی با 1:59 چپ کردن یک صلیب-یخ عبور از نیکیتا گوسف. Wayne Simmonds و Jesper Bratt همچنین گل برای شیاطین و بلک وود مکنزی متوقف 33 عکس.

‘œWith Ovechkin به ثمر رساند 700 ما می تونستیم به راحتی عقب نشسته و مانند شده ‘وای'” Severson گفت. ‘œCongratulations به او. بازیکن بزرگ همه زمان ها. اما ما رو برد ما یک رشد او پس از آن عالی بود.’�

تام ویلسون قطع نیوجرسی منجر به 2-1 در اواخر دوره دوم به راه اندازی Ovechkin را مقید نمره. ایلیا سامسونوف ساخته شده 26 موجب صرفه جویی در.

یادداشت: گوسف به پایان رسید با دو کمک می کند. … بلک وود است 7-0-1 در هشت شروع می شود. … نیوجرسی بهبود یافته به 12-6-8 زمانی که گل اول و 15-3-5 که پیشرو پس از دو دوره. … این شیاطین به دست آورده یک تقسیم از چهار بازی فصل سری. پایتخت تا به حال برنده دو از سه در جلسات. … سامسونوف تبدیل 23 روز شنبه. … واشنگتن LW Jakub Vrana تمدید هدف خود را-به ثمر رساند خشکسالی به 11 بازی پس از به ثمر رساندن هشت در گذشته نه.

بعدی

پایتخت: میزبان پیتسبورگ در روز یکشنبه قبل از خانه-و-خانه با وینیپگ.

شیاطین: در دیترویت در سه شنبه شب به باز کردن یک پنج بازی سفر.

____

دنبال Vin Cherwoo در www.twitter.com/VinCherwooAP

___

بیشتر AP NHL: https://.apnews.com/NHL و www.twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de