76 روز: آنچه در ووهان بود چرا آن کار می کرد

چینی کانون بیماری همه گیر کوروناویروس آمده از 76 روز مستند روز جمعه پس از اقدامات شدید برای جلوگیری از بیماری کار کرده است.

در روز سه شنبه چین اعلام کرد یک مستند از بیش از 50 میلیون نفر در هوبئی استان خواهد بود برداشته اجازه می دهد ساکنان سالم را ترک کنند.

از آوریل 8 ساکنان ووهان خود قادر خواهد بود به ترک شهر با قطارهای ورودی مجاز از شنبه. مدارس این بسته باقی خواهد ماند.

می آید پس از چین, ثبت شیب افت در تعداد زیادی از عفونت های جدید از این ویروس که تاکنون بیش از 81,000 موارد و 3200 و میر تا کنون.

مرتبط با: جزئیات آخرین coronavirus اینجا

مرتبط با: اشتباه مهلک که دیدم این ویروس گسترش

ساکنان در حال حاضر مجاز به حرکت در اطراف بسته به یک رنگ بر اساس کد QR است که برای نامیدن آنها و سبز و زرد و یا قرمز است. سبز سالم و امن برای سفر در حالی که زرد هستند کسانی که به تایید موارد است و ممکن است در صورت محدودیت. قرمز است برای کسانی که تب.

چشمگیر چرخش به معنی چین بزرگترین تهدید است که در حال حاضر کسانی که آوردن این ویروس به کشور است.

در روز پنج شنبه, چینی, رهبر Xi Jinping تحصیلات دیگر رهبران G20 در مورد چگونگی پاسخ به شیوع بیماری به عنوان مرکز گسترش به اروپا و آمریکا است.

پس چه ووهان انجام دهد و چگونه کار می کند ؟ در اینجا چگونه چین موفق به دریافت در بالا از coronavirus.

Employees eat lunch at a factory in Wuhan while maintaining their distance. Picture: Getty Images
media_cameraکارکنان خوردن ناهار در یک کارخانه در ووهان در حالی که حفظ فاصله خود. عکس: گتی ایماژ

چه چین انجام می دهند و چگونه آنها آن را بکشید ؟

در 31 دسامبر سال گذشته دولت چین اعلام کرد که اولین مورد از COVID-19 یک رشته جدید از coronavirus.

دولت پاسخ در ابتدا انتقاد برای رسیدگی نسبت به پنهان کاری و پوشش یو پی اس, اما آن را به سرعت به فنر وارد عمل شد و بعد ستایش برای آن دقیق و مستند است که سرکوب انتقال است.

بیشتر: چرا استرالیا افزایش است ‘خبر خوب’

یک سازمان بهداشت جهانی ماموریت به رهبری دکتر بروس Aylward و دکتر Wannian لیانگ گفت: وجود سه فاز به چین پاسخ و برخی از دلایل مهم که چرا آن کار می کرد.

مرحله اول شامل جلوگیری از موارد از ووهان و هوبئی با کنترل منبع عفونت و مسدود کردن انتقال است. مرطوب بازار بسته شد این بود که اطلاع و ژنوم توالی COVID-19 به اشتراک گذاشته شده در ژانویه 10 – 10 روز پس از ویروس رسما اذعان کرد.

کشور توسعه یافته پروتکل برای تشخیص و درمان نظارت مدیریت بیماری گسترش و ردیابی کردن مخاطبین. حیات وحش بازار قرار داده شد و تحت نظارت دقیق و کنترل.

Health workers from Fujian who were sent to Wuhan to help with the recovery effort from the COVID-19 outbreak are projected onto buildings as a gesture of thanks. Picture: STR/AFP
media_cameraسلامت کارگران از فوجیان که فرستاده شد به ووهان برای کمک به بهبود تلاش از COVID-19 شیوع بینی بر روی ساختمان ها به عنوان یک ژست با تشکر. تصویر: STR/AFP

مرحله دوم درگیر کاهش شدت و کاهش موارد – “مسطح منحنی”.

در ووهان و در سراسر هوبئی چین متمرکز بر درمان بیماران مبتلا به مهار گسترش و طبقه ی آن را به عنوان یک بیماری عفونی است که اجازه مرز کنترل و قرنطینه برای کسانی که با یک تب.

در ژانویه 23, ووهان رفت و به مستند با مورد جداسازی و درمان ساخته شده است و حتی قوی تر. حوادث لغو شد, بهداشت عمومی ارتباطات پا شد تا پزشکی و زنجیره تامین شد تقویت شده است. بیمارستان ساخته شد فقط در چند روز کوتاه و مکانهای دیگر repurposed به بخش.

مرحله سوم درگیر با هدف قرار دادن خوشه موارد و ramping تا اجرای سیاست. بتن پروتکل برای درمان و آزمایش بیماران معرفی شدند و فن آوری تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفت برای تقویت, تماس, ردیابی و مدیریت “اولویت جمعیت”.

در همان زمان سایر استان ها ارسال می شود کارگران به ووهان و جبران خسارت مالی برنامه ریزی شده بود برای کارگران مجبور به بستن. در حال حاضر کار علمی همچنان به توسعه واکسن و تست های تشخیصی و شناسایی دقیق منبع ویروس است.

Car factories and auto parts are being manufactured again. Picture: Getty Images
media_cameraماشین کارخانه ها و قطعات خودرو هستند که دوباره ساخته شده. عکس: گتی ایماژ

که به نام چین پاسخ ترین “بلند پروازانه چالاک و تهاجمی بیماری مهار تلاش در تاریخ”.

“استراتژی است که بیمه این مهار تلاش شد در ابتدا یک ملی که رویکرد ترویج جهانی مانیتورینگ دما و پوشش و شستن دست ها. با این حال به وقوع تکامل یافته و دانش به دست آورده بود یک علم و رویکرد مبتنی بر ریسک بر گرفته بود به خیاط پیاده سازی.”

بیشتر: حقیقت تلخ در مورد افراد جوان و ویروس

آن گفت: روش کار کرده به دلیل “تعهد عمیق از مردم چین به اقدام جمعی در مواجهه با این تهدید مشترک”.

“در سطح فردی مردم چین باید در واکنش به این شیوع با شجاعت و اعتقاد راسخ. آنها را پذیرفته و رعایت starkest مهار اقدامات – که آیا تعلیق اجتماعات این ماه اقامت در خانه’ مشاوره و یا ممنوعیت سفر است.”

Wuhan will be out of lockdown on April 8, 76 days after it was introduced. Picture: AP/Cai Yang
media_cameraووهان خواهد از مستند در مارس 8, 76 روز پس از آن معرفی شد. عکس: AP/Cai یانگ

این می آید به عنوان استرالیا هایش با حاوی وقوع و حصول اطمینان از جمعیت می پذیرد اجتماعی فاصله اقدامات است که بسیاری از پیدا کردن خودسرانه و دشوار به درک.

به عنوان بیماری راهپیمایی در سراسر اروپا و شمال امریکا, ایالات متحده نیز اقدام به ذخیره کردن مقصر در چین, پا, شعار اشتباه و پوشش یو پی اس برای بیماری گرفتن از دست.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: پکن را شکست برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات “قرار داده و جان هزاران نفر در خطر است”.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پذیرش مسئولیت پس از کمرنگ جلوه دادن تهدید

“نگرانی من این است که این پوشش و این دروغ است که حزب کمونیست چین درگیر است و هنوز هم انکار جهان اطلاعات به آن نیاز دارد به طوری که ما می تواند جلوگیری از این موارد و یا چیزی شبیه به این از تکرار دوباره,” او گفت:.

اما چه کسی گرفته است دیدگاه های مختلف گفت: “چین پررنگ رویکرد شامل گسترش سریع این جدید تنفسی پاتوژن تغییر کرده است البته به سرعت در حال افزایش و کشنده بیماری همه گیر.”

در اصل منتشر 76 روز: آنچه در ووهان بود چرا آن کار می کرد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de