WESTLAKE (CBSLA) – 87 یک سال کشته شد صبح روز شنبه در دو hit-and-run تصادف.

حدود 4 صبح قربانی شد, پیاده روی در خارج از این مشخص شده عبور رفتن عازم جنوب در خیابان هشتم غربی خیابان Westmoreland زمانی که او با یک سفید چهار درب سدان BMW سفر رو به مشرق در هشتم خیابان, پلیس گفت:.

BMW راننده متوقف شد و گفته شد بسیاری از شاهدان به باقی می ماند در صحنه اما او رو به عقب در اتومبیل خود و فرار کرد, پلیس گفت:. به عنوان رخ داده است که یک سفید هوندا زده به عنوان او دراز بر روی زمین و همچنین فرار از صحنه.

هر دو مظنون درگیر نمی شناخت خود و یا ارائه کمک های اولیه به عنوان قانون مورد نیاز, مقامات گفت.

قربانی شناسایی شد به عنوان چان ووک پارک. او به بیمارستان منتقل شد جایی که او بعد از درگذشت, پلیس گفت:.

راننده سفید BMW sedan توضیح داده شد به عنوان یک مرد احتمالا از تبار آسیایی حدود 5 فوت 7 اینچ به 5 فوت و 9 اینچ قد بلند است.

“رانندگان یادآوری می شود که اگر تبدیل شدن آنها به درگیر در یک برخورد آنها باید به جلو و توقف به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار اطلاع خدمات اضطراری باقی می ماند و در صحنه خود را شناسایی و,” پلیس گفت:. “شاهدان یادآوری است که ثبت شماره پلاک وسایل نقلیه درگیر در نظر گرفته شده است شواهد بسیار مهم در ترافیک برخورد کردهاند.”

پلیس در حال درخواست برای اطلاعات است که می تواند کمک به شناسایی هر دو راننده. آنها اشاره کرد که افرادی که با ارائه اطلاعاتی که منجر به شناسایی hit-and-run رانندگان می توانند دریافت پاداش تا $50 ، 000.

هر کسی با اطلاعات در مورد این مورد می توانید با تماس با پلیس لس آنجلس غرب ترافیک کارآگاهان در 213-473-0234 یا Crimestoppers در 800-222-راهنمایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im