980 مورد جدید و 36 مرگ و میر در ایالت ایلینوی; پریتزکر خواستار ملی ماسک قانون

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر تقبیح فدرال پاسخ به COVID-19 شیوع در طول کنگره شنوایی چهارشنبه به مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد 36 بیشتر ساکنان کشته و یکی دیگر از 980 تشخیص داده شد در یک روز.

روز چهارشنبه نتایج آزمون نشان داد که 3 درصد منجر به موارد جدید, بالاترین, تک-بعد عفونت نرخ از ژوئن 16, زمانی که 3.3 درصد از COVID-19 آزمون داده بود و نتایج مثبت است.

                                                                                                                                                                                                                       

دولت مرگ و میر از این بیماری تنفسی است که در حال حاضر در 7,099 و 149,432 ساکنان آلوده شده اند.

بستری ارقام نیز مشخصی با 1,518 بیماران با COVID-19 بستری ایالت از 1,385 روز قبل با توجه به Illinois Department of Public Health records در روز چهارشنبه.

موبایل تست برنامه ها را گسترش در سراسر کشور پریتزکر را اعلام کرد. دولت در حال حاضر دارای 12 تیم برای اعزام به “سخت ضربه جوامع و بازدید از امکانات مانند بی خانمان خدمات مراکز و خانه های پرستاری” با توجه به انتشار اخبار.

دکتر نگزی Ezike رئیس IDPH گفت: شهروندان باید با توجه به دستورالعمل های ایمنی عمل اجتماعی فاصله و سایش پوشش صورت در هر زمان ممکن است.

“ما شاهد افزایش موارد جدید در جمعیت جوان به عنوان بیشتر گردهمایی های اجتماعی و گروه حوادث رخ می دهد” او هشدار داد. “شرایط اینجا در ایلینوی بهبود یافته است اما من از همه می خواهیم هوشیار باشند.”

پریتزکر به نظر می رسد از طریق ویدئو کنفرانس قبل از خانه در ایالات متحده میهن کمیته امنیت خواستار ملی ماسک-پوشیدن دستور و سرزنش مرگ هزاران نفر در “انفعال و دیر عمل” توسط دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

                                                                                                                                                                                                                       

“وجود دارد هیچ طرح ملی برای به دست آوردن PPE یا تست لوازم و به عنوان یک نتیجه, نفر کشته شدند, گفت:” پریتزکر یک دموکرات است. “دولت فدرال نیست پیشرو. ما بودند.”

این جلسه با تمرکز بر افزایش caseloads در نقاط گرم مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا.

“مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای صرفه جویی در زندگی ما نیاز به یک ملی پوشش قیمومیت” پریتزکر گفت. “ما نهاد ما در ایلینوی در مارس 1, یکی از اولین بار در کشور و آن هم راستا با ما قابل توجهی رو به پایین شیفت در عفونت رای دادن. آن را خیلی دیر نیست برای دولت فدرال برای ایجاد یک تاثیر است. در واقع آن را مهم تر از همیشه.”

پریتزکر نیز خواست تست بیشتر و تماس با ردیابی و همچنین افزایش بودجه برای خدمات اضطراری کارگران است.

او مشخص شده که چگونه در اوایل شیوع متحده باقی مانده بودند خود را به امن تجهیزات ایمنی برای کارگران خط مقدم و اغلب شدند مناقصه در برابر یکدیگر برای منابع محدود. او تخمین زده ایلینوی دریافت حدود 12 درصد از لوازم مقامات تا به حال به دنبال از دولت فدرال است.

“در برخی از نقطه دولت فدرال فقط داد تا” پریتزکر گفت.

ایلینوی ” هفت روز به طور متوسط ميزان عفونت است 2.6%. در اوایل ماه آوریل دولت بود دیدن نزدیک به 25 درصد از تست نتیجه در موارد جدید. اما این زمانی بود که آزمون آنها در تامین کوتاه مدت و تنها به شدت بیمار شد, گرفتن تست شده است.

امروز دولت به طور متوسط حدود 30,000 آزمون در روز و دیدن اطراف 750 موارد جدید با هر دسته از آزمایشات است.

IDPH مقامات تخمین می زنند 94 درصد از کسانی که مبتلا به این ویروس بهبود یافته اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de