‘کمی ترسناک’: DEA نگران است که مواد مخدر به سرقت رفته از داروخانه ها توسط غارتگران می تواند در نهایت در خیابان

لانگ بیچ (CBSLA) — منطقه مبارزه با مواد مخدر ماموران گفت: آنها نگران است که در خیابان هستند و در مورد به آب گرفتگی با موجی از سرقت داروهای تجویزی گرفته توسط غارتگران در طول های اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس.

و در روز سه شنبه اداره مبارزه با مواد مخدر گفت که هنوز هم گرفتن گزارش از داروسازان مانند لوقا Vu که مغازه شد برخورد با غارتگران در اواخر ماه گذشته.

“آنها می دانستند چه چیزی به هدف” Vu گفت. “آنها می دانستند که برای هدف قرار دادن و آنها را در آنها کردم.”

Vu که صاحب ده داروسازی در ساحل طولانی گفت: او را تماشا امنیت فیلم در عذاب به عنوان غارتگران شکست را به فروشگاه خود را به سرقت برده و به سمت بالا از $30,000 ارزش از مواد کنترل شده — از بین بردن در دقیقه چه Vu گفت: در زمان او و همسرش سال برای ساخت.

“Hydrocodone اکسی کدون, ریالتو, زاناکس شما نام آن را,” او گفت:. “آنها همه چیز را در زمان.”

Vu داروسازی یکی از حداقل 177 داروخانه ها در لس آنجلس و در کنار رودخانه شهرستان DEA گفت: غارتگران هدفمند در طول تظاهرات اخیر.

عوامل گفت: آنها فقط شروع به کار با داروسازان برای دریافت یک حساب کامل از آنچه در نظر گرفته شد.

“این کمی ترسناک” نماینده ویژه لایحه Bodner گفت. “تا کنون من صادقانه با شما 500,000 دوز از دست رفته است که با حدود یک سوم گزارش; 500,000 دوز از دست رفته از آنچه که برخی بسیار قدرتمند کنترل مواد.”

DEA گفت:, گرفته است, گزارش از 54 داروخانه ها با بیش از 100 داروخانه بروید. Bodner گفت: کل مبلغ گرفته شده و بالقوه آن می تواند ویرانگر به تلاش های متمرکز در امریکا مخدر بحران است.

“این وحشتناک است که شما می دانید یک وضعیت شبیه به این اتفاق می افتد به قرار دادن بیشتر از مواد مخدر وجود دارد و فقط هنگامی که ما شده ایم نوع گرفتن یک دسته در حداقل نسخه بخشی از این موضوع,” او گفت:.

Bodner گفت: مواد مخدر غیر قانونی در بازار تبدیل شده است به داروهای تقلبی در دو سال گذشته ساخت قرار گرفتن در معرض به چیزی که واقعی به طور بالقوه کشنده است.

“این نوع از ترس من این است که مردم را به خرید این قرص ها نمی دانستند دقیقا چه هستند” Bodner گفت. “خود را دوز ممکن است درست باشد آنها ممکن است بیشتر از آنها باید و ما می تواند مصرف بیش از حد مشکل به عنوان به خوبی.”

DEA گفت: آن را دیده داروخانه هدفمند توسط غارتگران در گذشته اما Bodner گفت: آن را بیش از حد به زودی به می گویند که آیا این مورد در جنوب کالیفرنیا هر چند او گفت: بدون شک وجود دارد که قاچاقچیان مواد مخدر انجام تمایل به استفاده زمانی که فرصت های بوجود می آیند.

یک کارمند در ده داروسازی راه اندازی یک GoFundMe صفحه برای کمک به پوشش هزینه های بازسازی فروشگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net