یک پل در خانه باز می شود امکانات در ویلمینگتون به خانه 100 خانمان بزرگسالان

لس آنجلس (CBSLA) — آخرین پل صفحه اصلی سایت باز شد در ویلمینگتن شنبه در همکاری با یک گروه جانبازان به طور موقت خانه 100 خانمان بزرگسالان است.

“من باید دفاع و پشتیبانی آوردن نه یکی نه دو تا بلکه سه پل خانه به من منطقه به دلیل آن است که در نزدیکی غیر ممکن است برای کمک به کسی که از بی خانمانی زمانی که آنها unsheltered,” عضو شورای جو Buscaino گفت.

“ترکیب منابع در همان محل است که بسیار موثر تر رویکردی است که مردم به طور دائم از پیاده رو در حالی که کاهش حضور encampments در محله های ما.”

ساکنان خواهد شد که فضای خود را با بستر سازی منطقه, روزانه, وعده های غذایی, حمام کردن و دوش گرفتن امکانات لباس های شسته شده یک حیوان خانگی لانه و دیگر حمایتی خدمات Buscaino شدهاند.

U. S. دامپزشکان ساحلی ارائه می دهد که حمایت انتقالی مسکن و خدمات بیشتر را به کار گیرند تسهیلات.

“U. S. دامپزشکان مفتخر است به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات برای یک پل اصلی گسترش توانایی ما برای نبرد بی خانمانی در سراسر شهرستان گفت:” اریک میلر, طولانی, ساحل, مدیر, U. S. دامپزشکان. “این یک پناهگاه امن برای ما آسیب پذیر جامعه با هدف نهایی به آنها پشت روی پای خود و ایجاد یک مسیر به دائمی خانه.”

به عنوان امکانات جدید باز می شود, لس آنجلس, تیم های بهداشت کار خواهد کرد به پاک کردن و بازگرداندن فضاهای قبلا اشغال شده توسط encampments.

این یک پل در صفحه اصلی سایت در وات سان پدرو و ویلمینگتون در Buscaino شورای منطقه 15 خانه در مجموع از 300 نفر در یک زمان به عنوان آنها در تلاش برای انتقال دائم حمایتی مسکن.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر